Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#196 2013-02-19 00:22:44

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

No, no staracie się, wygląda świetnie, chyba najlepszy pbf na punie o tej tematyce [sred])


Również Hiraki

Offline

#197 2013-02-22 23:54:04

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Ninja Clan Wars zyskało nową szatę graficzną. Layout wykonałem wraz z Sentim znanym tutaj jako Sam Wiesz Kto. Więcej informacji tutaj.

Offline

#198 2013-02-23 00:17:05

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

O.o

Koleś, zarąbiście wam to wyszło, naprawdę mi się podoba.
Aż jestem zaskoczony, że można zrobić coś takiego na pun.

Naprawdę przyjemnie się patrzy na to forum. Brawo! [dblpt])

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-23 00:18:52)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#199 2013-02-23 02:17:35

Sam Wiesz Kto
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-13
Liczba postów: 205
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

No właśnie projekt miał na celu pokazać, że na punie da się bardzo dużo, wbrew szerokiej opinii, która mówi coś zupełnie innego.
Mamy głęboką nadzieję, że przełoży się to także na falę nowych graczy, których nieustannie zapraszamy na najlepsiejszy PBF Naruto - Ninja Clan Wars [dblpt]D.

Offline

#200 2013-02-23 12:42:19

Reira
Użytkownik
Skąd: inąd
Dołączył: 2009-07-09
Liczba postów: 3,666
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Chciałam was skomentować na pbfg, ale skoro chwilowo nieczynne, to zrobię to tutaj.
Szata graficzna jest śliczna. Kolor przewodni w końcu inny jak niebieski, bardzo miła odmiana, bo purpura jest znacznie przyjaźniejsza moim oczom i gustowi. ^^ Ładnie i nowocześnie wkomponowany header, ale - jeśli mam być szczera - kompletnie niepasująca czcionka w samym logu. Psuje troszkę tę całą elegancję i grę barw. Tak samo czcionka użyta poza działami, choć mniej. Całkiem ciekawym rozwiązaniem jak dla mnie jest zastosowanie kafelków - na pewno oryginalnie, a z efektem przenikania po najechaniu jest jeszcze ładniejsze.
Ogólnie, zmiany mi się podobają, chociaż mam wrażenie, że pod względem bajerów poprzednim razem postaraliście się bardziej. Tu jest ładnie, nowocześnie, dynamicznie, ale jednak nadal czegoś mi tu brakuje w samej wizualności. Chociaż czego? - tego sama nie wiem. xP


5ysk6.png
Cytadela na FB | Cytadela na YT | Szukaj nas także na Cupsell'u!

Offline

#201 2013-03-09 20:28:39

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

To co stało się z NCW na przestrzeni ostatnich miesięcy mnie, człowieka który utożsamia to forum z bardzo starą szatą graficzną, wprowadza w tępe osłupienie. Grafika i same mechanizmy sprawiają, że nerwowo patrzę w kierunku linku strony, czy dalej jest tam to magiczne: pun.pl. To co zrobiliście z tym forum to genialny przykład tego, że ciężka praca popłaca. Same pomysły są już mistrzostwem a wykonanie poezją. Aż chce się człowiekowi zarejestrować.

Mam nadzieję, że jak za kilka kolejnych miesięcy spojrzę na NCW to moje osłupienie będzie równie wielkie jak dzisiaj. Mogę tylko powiedzieć, tak trzymać chłopcy!


Kazam Kazam.

Offline

#202 2013-03-10 22:15:44

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

O kurde, szoku dostaję jak na to patrzę, oczywiście pozytywnego, przeszła mnie nawet myśl, aby spróbować swoich sił w waszym pbf. Co prawda długo mnie tu nie było i może straciłem chęci do uczestniczenia na forach czy "wyrosłem" z tego, ale patrząc na wasze dzieło chyba jednak się pokuszę, może w najbliższym czasie zagoszczę na NCW.
Powodzenia w dalszym rozwoju.


Również Hiraki

Offline

#203 2013-05-03 21:56:03

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

tekROWc.png
vwbdsmP.png

     Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby nasze forum osadzone w innej tematyce? Posiadające praktycznie taką samą mechanikę, odpowiednio dostosowaną do realiów danego Anime/Mangi? Co byłoby, gdybyśmy zamiast forum o Naruto stworzyli to samo, lecz w obrębie A&M Fairy Tail? Już niebawem będziecie mogli się o tym przekonać!
     Mage Guild Wars to projekt, który z założenia ma być bliźniaczym forum Ninja Clan Wars (co widać już po samej nazwie). Chcemy dzięki temu rozszerzyć społeczność graczy, którym podoba się to co tworzymy. MGW budowane jest przez specjalną, na razie tajną, grupę, która do dyspozycji otrzymała wszystko czym dysponuje NCW, czyli mechanikę, pomysł na fabułę, szatę graficzną i inne wszelkiego typu rozwiązania.
     Cóż więcej można napisać? Otwarcie zostało wstępnie zaplanowane na wakacje, jednak dokładna data nie jest znana, wszystko zależy od wielu czynników, na które, jak wiecie, nie zawsze mamy wpływ. Pozostaje mi serdecznie zaprosić Was, potencjalnych graczy, do zapoznania się z krótką fabułą i wyczekiwania dnia, w którym MGW, pierwsze forum pod naszym patronatem, zostanie otwarte.

Historia MGW #1 - "Początek"

     Dawno temu, w królestwie Fiore nadeszły dni chwały i potęgi. Ród cieszący się niemal kilkumilionową armią zaczął wywyższać się nad światem. Wieści o nim roznosiły się z każdą chwilą. Władca kochał pokazywać się publicznie przed swym ludem ; obiecywał im wiele i każdego złożonego słowa dotrzymał. Swym ludziom dostarczał ogromnych zapasów jedzenia oraz picia. Mieli zapewnione bezpieczeństwo oraz wykwalifikowaną służbę w każdym centrum pomocy. Nawet mieszczanin mógł poczuć się jak prawdziwy,zamożny lord.

     Jednak jak to na świecie bywa, istnieją ludzie tolerancyjni no i ci trochę mniej. Człowiek nie przeżyłby bez wojen. Bez wojen świat by nie istniał. Chęć posiadania i bezwarunkowej władzy rozprzestrzeniła się na cały kontynent. Poczynając od wysp Ca - Elum, aż do Królestwa Pergrande . Z każdym dniem napięcie pomiędzy władcami rosło. Doprowadziło to do zamknięcia szlaków handlowych a także wielu portów. Upadek ekonomii był nieunikniony, na głównych rynkach w każdym mieście brakło cennych towarów. Ludzie zaczęli się buntować, a królowie podjęli dalsze drastyczne kroki. Rozpętała się "I Wielka Wojna Magów".

     Walki rozprzestrzeniały się w dynamicznym tempie po całym kontynencie, aż w końcu gniew zagarnął dla siebie cały świat. Ile osób zginęło, ile przeżyło, to była tak wielka, niezliczona do teraz liczba. Choć królestwo Fiore zamieszkałe było przez tak wielu ludzi, to i tak nic nie mogło zdziałać w obliczu zgrupowania wszystkich innych mocarstw. Sytuacja stała się tak krytyczna, że każdy przestał ufać drugiej osobie. Zapowiadało się najgorsze.

     Ród wyrzutków nie chciał patrzeć jak inne państwa mogą wybić się nawzajem i zareagował. Wysłał wnet swego najsilniejszego wojownika w świat. Imieniem mu było [...]. Ten podróżując przez całe kontynenty, zbierał do swych szeregów dziesięciu wspaniałych magów. Razem z nimi stworzył Radę dziesięciu, do teraz nazywanych Radą Magów. Właśnie on do świata przywrócił porządek, swą magią rozesłał pokój na cały świat, oddzielając nieprawość i praworządność. Zło pozamykał w gildiach mrocznych, zaś dobro w oficjalnych i dobrych.

     Nie oznaczało to końca walk, one wciąż trwały, lecz teraz już bardziej wyraźne i zakreślone. Wojny przeistoczyły się w jawne zamieszki pomiędzy dwoma stronami, gildiami dobrymi a złymi. I choć dobre gildie łączył jeden cel - pokonanie złych, to i tak nie sprzymierzały się. Czerpali korzyści na swój własny interes. Pierwszą założoną oficjalną gildią zostało Fairy Tail, które za swojego mistrza wybrało [...], zaś pierwszą i największą złą, mroczną gildią zostało Griomire Heart, którego mistrzem został [...]

Link do forum: www.mageguildwars.pun.pl

Offline

#204 2013-07-09 22:13:35

Sam Wiesz Kto
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-13
Liczba postów: 205
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

rifresz

Offline

#205 2013-07-09 22:16:07

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Poprzednie info nie cieszyło się zainteresowaniem, szkoda. Może po otwarciu forum będzie więcej chętnych. Dzisiaj jednak chciałem powiadomić o nowej, wakacyjnej aktualizacji NCW. Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie informacje dotyczące sporych zmian.

Offline

#206 2013-07-23 04:16:37

DayRon
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2013-05-06
Liczba postów: 91

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Dobrze wiedzieć, że w tym serwisie istnieją jeszcze fora na poziomie.
Po remoncie NCW nadal utrzymuje piękny i estetyczny wygląd, jednak brakuje mi dawnej grafiki i tła z tym ciemnym lasem. [sred])
Zakładałem tu wiele kont i za każdym razem rezygnowałem z gry z powodu akademii ninja, przez którą przechodzenie jest zwyczajnie nudne.
Nie podobają mi się rangi na forum, nie mam na myśli tego, że powinny tu być obrazki jak we większości PBFów, a to, że jest to zwykły podświetlony tekst, według mnie powinien mieć więcej ozdób, ale to tylko moja opinia. Nie będę więcej pisał bo byłyby to same komplementy, no cóż...

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym rozwoju forum [sred])

Offline

#207 2013-07-23 14:13:43

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

DayRon napisał/a:

Zakładałem tu wiele kont i za każdym razem rezygnowałem z gry z powodu akademii ninja, przez którą przechodzenie jest zwyczajnie nudne.

Szkoła Ninja przechodziła wiele zmian i za każdym razem staraliśmy się, żeby nie trwała wieki, a przy tym mogła nauczyć nowych graczy czegoś o grze, przygotować ich do uczestniczenia w życiu poza jej obrębem. Jeżeli nie masz w sobie na tyle samozaparcia, żeby przejść jej obecną wersję, która w porównaniu do poprzednich, jest niezwykle krótka, to nie poradziłbyś sobie później lub szybko byś zrezygnował. Niestety, NCW to forum, które wymaga aktywności i przede wszystkim chęci, bo jeżeli masz to drugie to reszta przychodzi sama (potwierdzone licznymi przykładami) ^^

Jeśli chodzi o styl - kwestia gustu, chociaż przyznam szczerze, że mnie też ciągnie do niebieskiego szablonu (sentyment ;]), lecz był on dużo gorszy pod wieloma względami. Może kiedyś wprowadzimy drugą wersję kolorystyczną, jednak na razie jest wiele ważniejszych spraw.

Cóż, zapraszam serdecznie każdego kto uważa, że podoła zadaniu. Oferujemy na prawdę wiele, a jeżeli ktoś uważa, że czegoś brakuje może śmiało o tym napisać i szybko nadrobimy zaległości, ten fakt również można sprawdzić na wielu przykładach [dblpt])

Offline

#208 2013-07-26 04:06:44

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Drobne pytanko.
Jak idą prace nad MGW?
Szczerze mówiąc, chciałbym zobaczyć, co tam wymodzicie. [sred])

Takie tam pierdoły:

Wiele ta kraina wycierpiała mocząc krwią tą ziemię w walce przeciwko niesprawiedliwym i egoistycznym rządom Lorda Feudalnego.

Przecinek przed "mocząc" i "tę ziemię".

Drugie co do ważności miejsce to świątynia, gdzie mnisi po wydaniu pozwolenia osiedlili się wznosząc okazały kompleks budynków, w którym jest zakaz przebywania obcym pod groźbą narzucenia sankcji karnych od Lorda Feudalnego.

Przecinek przed "wznosząc".

Reszta natomiast stacjonuje na wybrzeżu i broni ziemi nie pozwalając nikomu z wrogimi zamiarami zbliżyć się choćby do plaży.

Przecinek przed "nie pozwalając".

Pradawne stworzenia, bestie posiadające ogromną moc, żyją w swoich małych światach i czekają aby walczyć u boku kompanów

Przecinek przed "aby".

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-07-26 04:21:35)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#209 2013-07-26 08:26:27

STURRIDGE
Użytkownik
Skąd: Te ZJAWISKOWE włosy?
Dołączył: 2013-07-21
Liczba postów: 26
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Wszystko fajne i te de, ale ka be esy żre [dblpt]( - Nie ma ch*ja zobatrzeć na telefonie.


Grasz w TibieME? Odwiedź Moje FORUM

Offline

#210 2013-07-26 14:46:18

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

ten1000 napisał/a:

Drobne pytanko.
Jak idą prace nad MGW?
Szczerze mówiąc, chciałbym zobaczyć, co tam wymodzicie. [sred])

MGW codziennie zbliża się do otwarcia. Pierwsza rzucona data to 10 sierpnia, lecz grupa tworząca, jak to zwykle bywa, napotyka na różne problemy. Niemniej jednak cały czas pracują i chcą możliwie jak najszybciej zakończyć proces tworzenia. Jeśli chodzi o interpunkcję to tekst już doczekał się poprawek, ale ja nie zostałem o tym poinformowany i nie edytowałem posta wyżej.

Na NCW umieściłem specjalną reklamę dotyczącą nowego tworu i każdy zainteresowany może zobaczyć miniaturkę layoutu.

STURRIDGE napisał/a:

Wszystko fajne i te de, ale ka be esy żre [dblpt]( - Nie ma ch*ja zobatrzeć na telefonie.

To fakt, chociaż i tak styl jest bardzo lekki, nawet w porównaniu z innymi modyfikacjami na innych forach. Planuje kiedyś stworzyć wersję mobilną, lecz na razie w kolejce stoją ważniejsze rzeczy.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
federacjagarmanii - odkrywce - gibeke - playcraft - ulab