Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-01-05 17:49:21

xortdan
Użytkownik
Skąd: dom
Dołączył: 2012-11-25
Liczba postów: 363
WWW

Przejęcie forum

Jest możliwość przejęcia nieużywanego forum od 2 lat?

Offline

#2 2013-01-05 17:53:11

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Przejęcie forum

Chyba tylko jeśli założyciel wyrazi zgodę. Chociaż, jeśli forum ma zostać zamknięte to już chyba lepiej, żeby kto inny je przejął niż, żeby miało przepaść [sred]) Chyba, że założyciel sobie tego nie życzy oczywiście.

Offline

#3 2013-01-05 17:53:43

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Przejęcie forum

Wiesz, jeden temat całkowicie wystarczy.


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#4 2013-01-05 17:56:03

xortdan
Użytkownik
Skąd: dom
Dołączył: 2012-11-25
Liczba postów: 363
WWW

Odp: Przejęcie forum

Wiem przez fona mi dwa dodało bo net się ściął. Można tamten usunąć.
A jak do Tomka napisze to coś pomoże?

Ostatnio edytowany przez xortdan (2013-01-05 17:57:58)

Offline

#5 2013-01-06 13:25:29

ukaszf9
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-01
Liczba postów: 1,335

Odp: Przejęcie forum

Było w serwisie kilka przypadków, że fora zostały przejęte (z tego co kojarzę to większość były to pbf'y).

Offline

#6 2013-01-06 15:51:39

xortdan
Użytkownik
Skąd: dom
Dołączył: 2012-11-25
Liczba postów: 363
WWW

Odp: Przejęcie forum

Forum już nie jest aktywne od 2 lat. Napisali tam, że forum przenieśli. Ciekawa ile tygodni będę czekać na odpowiedź od Tomka

Offline

#7 2013-01-06 16:04:28

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Przejęcie forum

Wiesz co? Biorąc pod uwagę to, że Tomka raczej mało takie rzeczy obchodzą to chyba nie będzie nic złego w tym jak je sobie po prostu przejmiesz [dblpt]p

Offline

#8 2013-01-06 16:10:30

xortdan
Użytkownik
Skąd: dom
Dołączył: 2012-11-25
Liczba postów: 363
WWW

Odp: Przejęcie forum

Pisałem kikla dni temu ale nic. Kumpel napisał czy może przejąć to odpisał żeby sie admina tamtego forum spytał, ale admin 2 lata temu na forum był.

Offline

#9 2013-01-06 19:52:33

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Przejęcie forum

Skoro forum przeniesiono, to napisz do admina, pewnie urzęduje tam, gdzie to forum zostało przeniesione...

Offline

#10 2013-01-06 19:54:13

xortdan
Użytkownik
Skąd: dom
Dołączył: 2012-11-25
Liczba postów: 363
WWW

Odp: Przejęcie forum

Pisze że przeniesione, ale to drógie też opuszczone.

Offline

#11 2013-01-07 10:13:11

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: Przejęcie forum

xortdan napisał/a:

Pisałem kikla dni temu ale nic. Kumpel napisał czy może przejąć to odpisał żeby sie admina tamtego forum spytał, ale admin 2 lata temu na forum był.

Domyślam się, że to właśnie ty, właśnie "kilka" dni temu tj. w piątek 4 stycznia po godzinie 19 napisałeś do mnie wiadomość, na którą odpowiedziałem lecz wiadomość do mnie wróciła ponieważ podany przez ciebie mail był błędy [dblpt]rolleyes[dblpt]

Na każdego maila staram się odpisywać na bieżąco. Przypomnę tylko, że był weekend a ty w tym czasie pisałeś do mnie maila z propozycjami przejęcia różnych for. Może zamiast kombinować jak przejąć kogoś prace wraz z użytkownikami lepiej sam załóż podobne forum i samodzielnie nad nim popracuj.

Żadnego forum z użytkownikami nie przejmiesz w inny sposób niż otrzymanie funkcji administratora od dotychczasowego administratora danego forum.

Owszem, były robione wyjątki, ale dla osób które czynnie uczestniczyły w życiu danego forum z którego dawno temu administrator się wycofał. Np. w drodze głosowania użytkowników takiego forum wyłoniony został dodatkowy administrator, który do tego czasu świetnie sprawdzał się jako jego moderator.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#12 2013-02-04 00:33:56

tonyo28
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-30
Liczba postów: 19
WWW

Odp: Przejęcie forum

miałem kiedyś podobną sytuacje dałem kolesiowi belkę admina u siebie i koleś wywiną mi dziwny numer na chama chciał przejąć to forum na własność wszedł  na admina  zmienił moje hasło no nie mogłem wejść nawet chyba jeszcze mi nick  pozmieniał no narobił mi świństwa ale  zapomniał o jednym i to chce wam też przypomnieć tym co mają tu fora abyście pamiętali o jednym forum zostaje założone na adresie e-mail to e-mail jest kluczem e-mail założyciela  mimo jak mi koleś po komplikował życie to skorzystałem z  magicznej fajnej tutaj opcji "przywracanie forum.. " no i wtedy sytuacja była rozwiązana no musiałem oczywiście pozmieniać mu belkę z admina na usera ..itd i nie pamiętam bana mu dałem czy nie wiem  ale zrobiłem co najważniejsze  w ustawieniach u siebie na forum i było wszystko oki popełniłem błąd ale wiedziałem to po fakcie tak się zdarza teraz mam spoko admina dałem mu tutaj nawet moje kluczyki czyli log... i hasło i czasem  tu czyta pisze na moim niku napisałem to ku takiej przestrodze  która czasem  ma miejsce  no ludzi przez net nie da się dość dobrze poznać i nie wiemy do czego są zdolni.
Jeden błąd popełnił mój były admin zapomniał że forum jest zakładane na e-maila w sensie że twórcą jest ten kto założył rzeczywiście forum podając e-mail przy tworzeniu a nie ten komu tylko się daje  belkę admina  na już założonym forum  nie zapominajcie właśnie o tym że wszystko się da cofnąć i odwrócić poprzez naprawienie czy przywrócenie forum  nie pamiętam jak ta opcja się tu nazywa ale wiadomo o co lotto.

To jest wogle dziwne bo forum założyłem gdzieś 2009 a rejestracje tu na pun.pl nik założyłem no nie wiem czy nie 2011  albo i później dla tego ciągle mi się pojawia że jestem nowy hehehe no pozory czasem lubią mylić [sred])
mało się w ogóle tutaj wypowiadam bo starość nie radość Tomaszuuu niewierny  co to za kobitke masz za operatora co milczy na priw nie odpisuje.. [sred]) ba i mi chyba nawet jakiegoś bloka tu raz dała jak na priw napisałem  szkopu w tym że nawet nie wiem za co jak próbowałem  zapytać to   miałem bloka nie moglem się zalogować puściłem to kontem oka nie pisałem żadnych skarg itd ale jedno mogę Tomaszu stwierdzić
Jest moderator i jest moderator Tomaszu jak wiesz o czym pisze to mnie doskonale zrozumiesz nie pytaj mnie
jaki ona ma nik bo nie mam głowy do takich szczegółów

Ostatnio edytowany przez tonyo28 (2013-02-04 00:46:30)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
protetyk - tierrarobadalife - dbworld - pomocdlaklas1 - paradiseofbutterflies