Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-07-02 11:09:02

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Chyba Cię Łukaszu...

Ogólnie dopiero teraz zajarzyłem, że otrzymałeś to jakże wielkie stanowisko moderatora na pun.pl, ale nie posuwaj sie do jakichś śmiesznych rzeczy, zamykasz i wrzucasz do śmietnika wątek taki jak ten: http://www.pun.pl/viewtopic.php?id=22171?

Ja sie do cholery pytam gdzie widzisz w regulaminie działu hydepark, że nie można rozmawiać o stronach niezwiązanych z pun.pl? Ja się [CENZURA] pytam. Ba! Pierwszy punkt tego strasznie obszernego regulaminu mówi, że cały dział hydepark poświęcony jest dyskusji na tematy niezwiązane z punem.

Odpowiedz mi tylko na moje pytanie, potem możesz mnie banować, robić co chcesz i jak chcesz... obrzydliwe.

Zgodnie z zaleceniami? Aha, czyli teraz wszystko co Twój ukochany tomuś, który dał Ci tak cudowne stanowisko, jest Bogiem który dyktuje Ci co masz robić, podając Ci jakieś śmieszne zalecenia? Na Odyna.

Ostatnio edytowany przez Hogsmed (2012-07-02 11:09:55)


Kazam Kazam.

Offline

#2 2012-07-02 11:30:31

ukaszf9
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-01
Liczba postów: 1,335

Odp: Chyba Cię Łukaszu...

Dyskusje na jakiś temat, a reklama forum nie założonego w serwisie to dwie różne rzeczy. Idąc twoim tropem niech teraz każdy pozakłada sobie w hydeparku tematy z forami, pbf'ami założonymi w różnych serwisach i je tutaj zareklamuje, pisząc że tylko o nich dyskutuje.

Hogsmed napisał/a:

Zgodnie z zaleceniami? Aha, czyli teraz wszystko co Twój ukochany tomuś, który dał Ci tak cudowne stanowisko, jest Bogiem który dyktuje Ci co masz robić, podając Ci jakieś śmieszne zalecenia? Na Odyna.

Myślę, że tutaj źle ująłem słowo "zalecenie". Napisałem do tomka czy taki temat może mieć miejsce w hydeparku i otrzymałem odpowiedź. Przeniosłem do śmietnika, zamknąłem i chyba tyle na ten temat.

Offline

#3 2012-07-02 11:47:05

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Chyba Cię Łukaszu...

Idąc tym tropem? Uwierz, że śmieje się teraz do monitora.
Pun staje się bardziej zapobiegawczy niż UB lub Gestapo, czyli zamknięcie tamtego wątku było formą przykładu? Od dziś będziecie ustawiać nas pod murkiem i strzelać, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się reklam pod przykrywką dyskusji? 

Nie wiem czy udało Ci się wychwycić, ale tam przedstawiony był pomysł, nie reklama oć! link do forum pojawił się, a dyskusja była tylko i wyłącznie na temat idei tamtych sesji, to ma być przykrywka? Normalny moderator napisałby post że dyskusja może się odbywać, ale tylko w merytorycznej formie i mógłby ocenzurować link... mhm, ale nie po co, najlepiej wypieprzyć do śmietnika.

Dlaczego w regulaminie nie widnieje jasno i wyraźnie, że za każdą reklamę stron nie z pun.pl jest kulka w łeb? To pytanie oczywiście do tomasza, który w swej głupocie (nie ma co sie oszukiwać) nie potrafi sklecić nawet porządnego regulaminu który nie będzie miał ukrytych linijek w jego chorej głowie.

Wywalić Hydepark, skoro nawet jeśli trzymając się regulaminu nie możemy pisać o czym chcemy. Proste, będziecie mieli problem z głowy.

Ostatnio edytowany przez Hogsmed (2012-07-02 11:47:38)


Kazam Kazam.

Offline

#4 2012-07-02 12:23:37

wwwpbfpl
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-16
Liczba postów: 143
WWW

Odp: Chyba Cię Łukaszu...

Może i źle że wątek znalazł się w śmietniku, ale to nie powód żeby teraz krytykować nowego moderatora za wszystko co zrobi z takiego powodu że nie przepadasz za administratorem pun.pl.

Ostatnio edytowany przez wwwpbfpl (2012-07-02 12:26:39)


POLSKA
...jaki tu spokój, nic się nie dzieje...
Spójrz tutaj [dblpt])

Offline

#5 2012-07-02 12:24:47

ukaszf9
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-01
Liczba postów: 1,335

Odp: Chyba Cię Łukaszu...

Wątek tamten wyraźnie zawierał reklamę czyli link do forum, które nie jest założone w tym serwisie. Nikt nie zabrania dyskutowania na temat jak powinny być prowadzone sesje pod warunkiem, że nie będzie tam reklamy. Jeżeli zależy wam na takiej dyskusji możecie przecież stworzyć nowy temat, nie reklamę przy okazji.

Hogsmed napisał/a:

Dlaczego w regulaminie nie widnieje jasno i wyraźnie, że za każdą reklamę stron nie z pun.pl jest kulka w łeb?

Ponieważ tak nie jest, omówię to na przykładzie. Taki hosting jak cba.pl nie jest konkurencją - oferuje np. magazynowanie stylów css dla for na pun.pl aczkolwiek reklama forum, które jest założone na tym hostingu jest potencjalną konkurencją - może zniechęcić użytkowników do rejestracji forum tutaj i zachęcić do rejestracji na tamtym hostingu.

Offline

#6 2012-07-02 12:30:35

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: Chyba Cię Łukaszu...

Jeśli nowy moderator robi coś źle, to chyba normalne, że ktoś go krytykuje?
Kwestia nie lubienia administratora nie ma tutaj raczej nic do rzeczy.

Hogs ma rację. Czytałem regulamin i nie widziałem tam żadnego punktu związanego z niemożliwością reklamowania stron/przedstawiania zaawansowanych projektów. Ech.

@edit,
Dość zły przykład. Ad******e nie oferuje hostingu, ani (według mnie) nie stanowi konkurencji dla pun, lecz jeśli administratorowi wątek się nie podobał, został popchnięty - tyle. Nie mam zamiaru kwestionować jego rozkazów. ;]

Ostatnio edytowany przez Marox234 (2012-07-02 12:34:52)

Offline

#7 2012-07-02 12:58:30

Reira
Użytkownik
Skąd: inąd
Dołączył: 2009-07-09
Liczba postów: 3,666
WWW

Odp: Chyba Cię Łukaszu...

Wątki reklamujące strony nie założone na pun.pl zawsze były blokowane i przesuwane do kosza, dlaczego w tym wypadku ma być inaczej? Jeżeli ktoś mi powie, że to nie była reklama, tylko wątek dyskusyjny, to odsyłam do ogromnej większości reklam w "zaproszeniach", które są reklamami i takimi samymi "wątkami dyskusyjnymi" jak temat przeniesiony.
Hogs, naprawdę zdążyłam polubić to, co zwykle masz do powiedzenia, bo piszesz naprawdę z sensem, ale w tym wypadku po prostu się czepiasz czegoś, co było od zawsze i nikt nie protestował, a teraz nagle się to zauważyło, bo sytuacja dotknęła Maroksa, który bądź co bądź był kiedyś bardzo aktywnym użytkownikiem i pewnie większość go tutaj zna. Trochę nie tak, jak powinno być.


5ysk6.png
Cytadela na FB | Cytadela na YT | Szukaj nas także na Cupsell'u!

Offline

#8 2012-07-02 13:02:11

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: Chyba Cię Łukaszu...

Regulamin został doprecyzowany.

Hogsmed, następnym razem napisz do konkretnej osoby maila a nie rób na forum prywatnych wycieczek.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumreklamowe - mythicrpg - federacjagarmanii - gibeke - odkrywce