Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-02-04 23:21:09

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

Wiecie co? Na wstępie zastanawiam się, czy ten cały wątek nie narusza jakiegoś regulaminu czy coś, cóż mam nadzieję że nie trafi zbyt szybko do śmietnika. W każdym razie wydaje mi się, że nie mogłem tego umieścić w poszukuję, wykonam, blablabla...

Ogólnie zaczynając od d**upy strony mam wrażenie, że na punie kręcą się osoby o mhm... swoistym stylu. Dlatego mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i chociaż wbijecie mi tutaj jednego posta i się wypowiecie.

Każdy z nas kocha muzykę, wszyscy jakąś tam swoją, wybraną, ulubioną, wiele osób zapewne gra jeszcze na jakimś instrumencie, dudach, fortepianie czy łyżce. I tutaj pojawia się mój pomysł, stworzenia wioski w której każdy zbuduje swój dom. (Pachnie pbfem, buahaha nie!) Chodzi tutaj o taką wioskę, w której muzyka będzie naperalać ile wlezie, czyli ogólnie forum o tematyce muzycznej. Stylowe, przyjemne, ładne, z fajnymi ludźmi i o fajnych sprawach.

Tylko, tutaj pojawia się Wasza rola. Czego byście, o ludu puna, pragnęli na takim forum. Proszę o opinie, pomysły i sugestię.

W razie chęci do pomocy gg: 6969442 [dblpt])


Kazam Kazam.

Offline

#2 2012-02-04 23:28:43

Takaimi
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 1,141

Odp: Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

okokooookokoookokkokokokok $w337 pomysł. Lubię jak muzyka "naperala" ile wlezie [dblpt]D.
Skontaktuję się [dblpt]D
A teraz pytanie:
Zastanawiałeś się jak to zrobisz? Oddzielne działy? Czy może to nie będą działy typu "Rock" "Techno" "Hip Hop" itd.?
Ja mam kilka pomysłów co do treści grafiki, ale nie układu forum [dblpt][slash]

Ostatnio edytowany przez Takaimi (2012-02-04 23:44:18)


QQk75.png

Offline

#3 2012-02-04 23:47:53

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

Tutaj też będę polegał na waszych sugestiach. Wiadomo, że ciężko będzie zrobić forum dla wszystkich, ze wszystkimi gatunkami i podgatunkami muzyki, komu by się chciało.

Dlatego wydaje mi się, że rozsądnym rozwiązaniem było by się skupić na tych najważniejszych i najogólniejszych gatunkach muzyki, typu rock, metal, rap etc.

Sam nie mam jeszcze przed oczyma jak to miało by wyglądać, chciałbym żeby ludzie się mieszali poznawali to czego jeszcze nie znali etc.


Kazam Kazam.

Offline

#4 2012-02-04 23:59:31

Takaimi
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 1,141

Odp: Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

Kolejne pytanie:
Czy forum będzie dyskusyjne, tj. będzie się tam rozmawiać o gatunkach muzyki, czy wstawiać różne piosenki, opisywać je, czekać na komentarze? Czy wszystko razem? xD


QQk75.png

Offline

#5 2012-02-05 00:00:31

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

Ogólnie. Wszystko co nam do głowy przyjdzie. Hulaj duszo piekła nie ma.


Kazam Kazam.

Offline

#6 2012-02-05 00:55:21

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

Dość szalony pomysł, powiem. =3
Ogólnie podoba mi się, pomóc mogę, sam ogarniam Rocka i kilka instrumentów (pianino i gitary =D), więc na coś mogę się przydać. :3
Krótko, zwięźle i na temat - to tyle. Jak opiszesz coś więcej, postaram się bardziej rozwinąć.


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#7 2012-02-05 10:53:33

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

Teraz kilka bardziej konkretnych wiadomości.

Forum jako takie jeszcze nie powstało, szczerze to jeszcze nawet nazwa nie została ściśle określona. Ja stawiałbym na nazwę w naszym języku, i oddającą jednym słowem całą ideę forum. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to brzmienie bo już kiedyś miałem zamiar takie coś stworzyć, lecz brakło mi chęci i czasu, a i pomysł był dość słaby. Całkowicie otwieram się na Wasze propozycje i to tyle jeśli chodzi o nazwę forum.

Budowa i ogólny wygląd forum będzie postawiona na prostotę i wygodę w użytkowaniu, skrypty jak już to tylko i wyłącznie dla ułatwienia i poprawienia komfortu szperania po forum. Bez żadnych zbędnych bajerów, ale w "światowym" stylu, i tutaj ukłon ku osobom które się na tym znają a i tematyka naszego forum ich zaciekawia. Nie ma się co rozpisywać, bo to i tak wyjdzie w praniu.

Wydaje mi się, że będzie to forum otwarte, czyli dyskusyjne. Każdy będzie mógł coś napisać i się wypowiedzieć (to jasne). Nie zabraknie oczywiście informacji czysto muzycznych. Tutaj mamy szeroką gamę możliwości, każdy może dorzucić coś od siebie np. no nie wiem, instruktażowe demo jak zagrać wlazł kotek na płotek, na gitarze. 

Wszystkich zainteresowanych i tych nie, zapraszam do oceny pomysłu. A tych którzy wyrażają chęć pomocy zapraszam na gg.


Kazam Kazam.

Offline

#8 2012-02-12 12:19:32

Glutek
Użytkownik
Skąd: nosek
Dołączył: 2007-01-05
Liczba postów: 1,084
WWW

Odp: Projekt. Muzyka. Pasja. Hogsmed.

Ciekawe, ciekawe... [dblpt])


Magda - i starczy. Bez pamięci zakochana w muzyce <3

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumreklamowe - gibeke - rapsymulator - odkrywce - ulab