Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#16 2010-11-14 21:10:47

Looki
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-05
Liczba postów: 36

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Drogi Podróżniku i Biedna Zhalio nie macie lepszych forum

1) Podróżnik twoje zdjęcia są po prostu okropne, a lvl łowcy głupie

2) Biedaczko Zhalio ty masz takie forum, że Atena by ciebie spaliła na stosie ! 3 tematy na forum ! to twoje osiągnięcie życiowe ?

Podsumowanie : Zróbcie lepsze forum i dopiero wtedy oceniajcie innych !

Offline

#17 2010-11-14 21:23:53

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Looki, a jak ja powiem, że mają rację, to też każesz mi się bujać? Może jednak zrezygnujesz z tak prymitywnej formy obrony przed krytyką?


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#18 2010-11-14 21:59:32

Podroznik
Użytkownik
Dołączył: 2010-03-15
Liczba postów: 230

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Dokładnie. A jak moje forum oceniano, to dziwnym trafem nie było wielkiej krytyki. Po za małą sprzeczką a Mangelem, ale to dotyczyło czego innego. Co do zdjęć, nie powinieneś się nawet wypowiadać. Te napisy w paintcie u was to okropieństwo. Moje są robione bardziej estetycznie... Szkoda, że takie dzieci mają prawo do tworzenia for. Powinno być jakieś ograniczenie wiekowe. : > Krytyka to najlepsza pomoc, bo człowiek wie co poprawić. Szkoda, że nie potrafisz docenić naszego straconego czasu.


World Dreamfall:
_________\  70
                /  %

Offline

#19 2010-11-15 14:21:43

Sophie
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-03
Liczba postów: 14

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Podróżnik to w paintcie robione nie było.
Ja rozumiem, że Wam się nie podoba, ale Zhalio mogłabyś zrobić więcej, a potem oceniać.
Co do Ciebie Flame to czytałam ocenę, więc ok, ale to są nasze początki i macie prawo skrytykować.

Offline

#20 2010-11-15 14:30:33

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Tak więc, i ja coś ocenię... ;-)

Zacznę od grafiki... czyli waszej "najgorszej" strony.
Logo - okropne ! [dblpt]o Białe, dodany sam napis... i do tego, rozmiary ciut za duże.
Obrazki pod fora... zbyt duże, z obleśnym napisem.

Styl... beznadzieja !
Styl, zupełnie odbiegający od tematyki... o ile wiem, istnieją skrypty na zmianę stylu... polecam.

Tak, poza tym...
Forum przewija się kilometrami - radzę zmniejszyć - nie będzie aż tak odrzucać.

Wątki typu:

polowankoooooooooooooooooooooooooooo

są najlepsze... [dblpt]lol[dblpt] To samo tyczy się i postów. xd


Forum nie ocenię, w stali 1/10 - bo ta ocena była by "poza waszymi oczekiwaniami". [dblpt])


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#21 2010-11-15 18:33:01

Zhalia
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-07
Liczba postów: 13

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Dear Looki,
ja akurat tamto forum które mi sterroryzowaliście najbardziej pozmieniałam, i uważam, że odwaliłam kawał dobrej roboty. Uważaj sobie co chcesz, ale powinniście mieć trochę samokrytyki dla waszego forum.

PS. W Grecji z tego co wiem nie paliło się na stosie, tylko we Włoszech i jeszcze gdzieś tam.

Offline

#22 2010-11-15 19:02:19

Sophie
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-03
Liczba postów: 14

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Ok Zhalio.
Po pierwsze: My forum nie sterroryzowaliśmy tylko Ty. Dla wszystkich byłaś wredna i wgl. ciesz się, że naszych rozmów nie widziałaś...
Po drugie: Kawał dobrej roboty? Ehm nie wydaje mi się, ale cóż niech Ci będzie.
Po trzecie: On z geografii dobry nie jest [dblpt]D

Offline

#23 2010-11-15 21:16:43

Looki
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-05
Liczba postów: 36

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

w starożytnej Grecji Palono ciała zmarłych na stosie <obrzędy pogrzebowe ! > a ja już ciebie dawno uważam za zmarłą !

2) popieram krytykowanie logo <jest beznadziejne ! (sorry dla wykonawcy ale nie podoba mi się) a nie uważam tylko krytyk Zhali i Podróżnika, ponieważ oni od samego początku są anty nastawieni do naszego forum !

Offline

#24 2010-11-15 21:56:08

Podroznik
Użytkownik
Dołączył: 2010-03-15
Liczba postów: 230

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Nie ma co tu rozczulać waszych spraw kłótni. Looki, ja napisałem złożoną i dokładną ocenę, nie uważam, że byłem niesprawiedliwy.


World Dreamfall:
_________\  70
                /  %

Offline

#25 2010-11-15 22:01:29

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

I teraz wszystkich, którzy wystawili krytykę, i to taką dobrą, będziecie obrażać i uważać za "zmarłych".
No sory, ale to jest trochę nie na miejscu... skoro reklamujesz forum, musisz liczyć się z faktem, że zostanie ono ocenione. A jeżeli nie przyjmujesz krytyki, to już Twoja sprawa... w takim razie, zachowaj to dla siebie, lub "wyżyj się" nie wiem... na ścianie ? oO


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#26 2010-11-16 11:55:01

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

A ja oleje wasze pogadanki i napiszę tylko:
Za czasów Inkwizycji i wojen z Imperium otomańskim w Gracji palono ludzi, jak w całej ówczesnej Europie. Karano tak heretyków, domniemane wiedźmy, wampiry, latawce, wiły, etc. oraz wrogów politycznych (religijnych też), pojmanych generałów i innych oficerów za których nie zapłacono okupu... Lista ludzi którzy trafiali na stosy jest dość długa.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#27 2010-11-16 18:24:59

Zhalia
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-07
Liczba postów: 13

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

A ja na to, że odbiegamy od tematu, i powinniśmy wrócić do oceny forum.

Offline

#28 2010-11-16 19:33:05

Sophie
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-03
Liczba postów: 14

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Tak, tak Zhalio bo ty wiesz najlepiej.

Sasuke Uchiha liczę się z krytyką, bo po to zareklamowałam tu forum. Ok niech Wam będzie logo jest nie fajne. To raczej trzeba zmienić, a nie tu jakieś kłótnie urządzać prawda Looki?

Offline

#29 2010-11-17 11:46:32

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Tak... bo my kłócimy się z byle powodu. [sred])
Jak się dobrze orientuję, to już pan Looki od #16 postu stwierdził, że wasze forum jest najlepsze, a my to tylko małe trolle, które je obrażają. Później, uznał za zmarłą osobę, która skrytykowała forum... piękne i cudowne, no i oryginalne, przede wszystkim.

Ok niech Wam będzie logo jest nie fajne. To raczej trzeba zmienić,

Niech nam będzie, bo się uwzięliśmy... tylko, że gdyby było ładne, pochwalilibyśmy je. ; - )
Raczej ?! No, raczej przydało by się też wiele innych rzeczy zmienić. [dblpt]rolleyes[dblpt]


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#30 2010-11-17 18:07:49

Zhalia
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-07
Liczba postów: 13

Odp: Najlepszy PBF o Huntik :)

Pozwolę sobie jeszcze na jedną uwagę dotyczącą grafiki: Jak już nie potraficie obsługiwać gimpa czy photoshopa, lub innych programów na podobnym poziomie, to zamówcie te przeklęte logo u kogoś, tak jak np. Podróżnik, a nie ośmieszajcie się tymi paint'owskimi wypocinami, że tak to ujmę.

Sasuke, masz rację, hyhy [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ets2vspolska - lgbt - wierneswoimpdw - polskiserwerextrazabawy - przybazantarni8bcd