Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2009-03-19 23:35:34

przemekpajak
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-19
Liczba postów: 5

TS Viewer

Mam do panow pytanie.

Czy da się wrzucić na PUNPORTAL takie coś jak TS Viewer?
http://www.tsviewer.com/index.php?page= … ter-Strike

Tam jest podane kilka skryptw:

Integration Method
JavaScript (easy & recommended)
<script language="javascript" type="text/javascript" charset="iso-8859-1" src="http://www.tsviewer.com/ts_viewer_pur.php?ID=86850&bg=transparent&type=&type_size=11&type_family=1&info=1&channels=1&users=1&js=1&type_s_weight=normal&type_s_style=normal&type_s_variant=normal&type_s_decoration=none&type_s_weight_h=normal&type_s_style_h=normal&type_s_variant_h=normal&type_s_decoration_h=none&type_i_weight=normal&type_i_style=normal&type_i_variant=normal&type_i_decoration=none&type_i_weight_h=normal&type_i_style_h=normal&type_i_variant_h=normal&type_i_decoration_h=none&type_c_weight=normal&type_c_style=normal&type_c_variant=normal&type_c_decoration=none&type_c_weight_h=normal&type_c_style_h=normal&type_c_variant_h=normal&type_c_decoration_h=none&type_u_weight=normal&type_u_style=normal&type_u_variant=normal&type_u_decoration=none&type_u_weight_h=normal&type_u_style_h=normal&type_u_variant_h=normal&type_u_decoration_h=none"></script><noscript>Enable JavaScript or visit <a href="http://www.tsviewer.com/index.php?page=ts_viewer&ID=86850">TeamSpeak Viewer</a> to display the TeamSpeak server.</noscript>

HTML Iframe (easy)
<iframe name="tsviewer" allowtransparency="true" src="http://www.tsviewer.com/ts_viewer_pur.php?ID=86850&bg=transparent&type=&type_size=11&type_family=1&info=1&channels=1&users=1&type_s_weight=normal&type_s_style=normal&type_s_variant=normal&type_s_decoration=none&type_s_weight_h=normal&type_s_style_h=normal&type_s_variant_h=normal&type_s_decoration_h=none&type_i_weight=normal&type_i_style=normal&type_i_variant=normal&type_i_decoration=none&type_i_weight_h=normal&type_i_style_h=normal&type_i_variant_h=normal&type_i_decoration_h=none&type_c_weight=normal&type_c_style=normal&type_c_variant=normal&type_c_decoration=none&type_c_weight_h=normal&type_c_style_h=normal&type_c_variant_h=normal&type_c_decoration_h=none&type_u_weight=normal&type_u_style=normal&type_u_variant=normal&type_u_decoration=none&type_u_weight_h=normal&type_u_style_h=normal&type_u_variant_h=normal&type_u_decoration_h=none" width="200" height="800" frameborder="0" style="border:0px solid #;" scrolling="auto" ></iframe>

PHP Include (advanced)
<?php include("http://www.tsviewer.com/ts_viewer_pur.php?ID=86850&bg=&type=&type_size=11&type_family=1&info=1&channels=1&users=1&type_s_weight=normal&type_s_style=normal&type_s_variant=normal&type_s_decoration=none&type_s_weight_h=normal&type_s_style_h=normal&type_s_variant_h=normal&type_s_decoration_h=none&type_i_weight=normal&type_i_style=normal&type_i_variant=normal&type_i_decoration=none&type_i_weight_h=normal&type_i_style_h=normal&type_i_variant_h=normal&type_i_decoration_h=none&type_c_weight=normal&type_c_style=normal&type_c_variant=normal&type_c_decoration=none&type_c_weight_h=normal&type_c_style_h=normal&type_c_variant_h=normal&type_c_decoration_h=none&type_u_weight=normal&type_u_style=normal&type_u_variant=normal&type_u_decoration=none&type_u_weight_h=normal&type_u_style_h=normal&type_u_variant_h=normal&type_u_decoration_h=none"); ?>


Czy PUN odczytuje ktorys?

Offline

#2 2009-03-19 23:51:07

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: TS Viewer

Dwa pierwsze.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#3 2009-03-20 06:55:38

przemekpajak
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-19
Liczba postów: 5

Odp: TS Viewer

Niestety kiedy chcesz go użyć to nie wyświetla mi się to "drzewko" tylko ten skrypt.



PS:
Nie chce robićspamu więc pisze tutaj

Chce też żeby było tak:


TEKSTTEKSTTEKST                                                                                                                                 OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK
TEKSTTEKSTTEKST                                                                                                                                 OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK
TEKSTTEKSTTEKST                                                                                                                                 OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK
TEKSTTEKSTTEKST                                                                                                                                 OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK
TEKSTTEKSTTEKST                                                                                                                                 OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK
TEKSTTEKSTTEKST                                                                                                                                 OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK
TEKSTTEKSTTEKST                                                                                                                                 OBRAZEKOBRAZEKOBRAZEK


Czy to musi być <TABLE> żeby tak zrobić?

Ostatnio edytowany przez przemekpajak (2009-03-20 06:56:55)

Offline

#4 2009-03-20 08:27:23

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: TS Viewer

Cóż, ja polecam pływające ramki dla każdego tekstu i obrazka oddzielnie. Możesz tu wkleić screena jak to ma wyglądać w twoim zamyśle? Ew. zrobić schemat w paintcie?


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#5 2009-03-20 13:04:25

przemekpajak
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-19
Liczba postów: 5

Odp: TS Viewer

beztytuudci.th.png



To jak z tym TS viewer?
Bo dalej mi to nie działą, nie wyśiwetla obrazka tylko skrypt [dblpt](

Offline

#6 2009-03-20 13:06:08

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: TS Viewer

Więc nie pójdzie.

Chyba że... gdzie to wklejasz?


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#7 2009-03-20 14:16:18

przemekpajak
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-19
Liczba postów: 5

Odp: TS Viewer

W posta. Jak się chce na PUN portal to trzeba w posta wkleić to.

Offline

#8 2009-03-20 14:31:12

BIDBAD
Użytkownik
Skąd: ja jestem ?
Dołączył: 2008-12-08
Liczba postów: 244
WWW

Odp: TS Viewer

O ile się nie myle w postach nie działa HTML -_-

Offline

#9 2009-03-20 14:45:30

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: TS Viewer

Dokładnie, proponuje wsadzić to w Wiadomość powitalną.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#10 2009-03-20 18:15:49

przemekpajak
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-19
Liczba postów: 5

Odp: TS Viewer

Dzięki wielkie panowie ;]
Można zamknąć ;]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
przybazantarni8bcd - lgbt - chillexmc - gorzelnia - polskiserwerextrazabawy