Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 2012-01-26 23:04:33

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: ACTA - Wątek czysto dyskusyjny

Wydaje mi się, że cały projekt zostanie przerwany, a przynajmniej mam taką nadzieje. Ogólnie śmieszne jest, że ogarnięto się dopiero po naszym podpisie, nasz rząd zawsze podpisuje to co amerykanie wysyłają, trudno się wiec dziwić, że mają opaski na oczach. Ślepce jedne.

Krapku, tutaj podchodzimy pod hipokryzję.

Ostatnio edytowany przez Hogsmed (2012-01-26 23:05:07)


Kazam Kazam.

Offline

#32 2012-01-27 15:04:11

Kirabi Yotsuki
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-02
Liczba postów: 14,374

Odp: ACTA - Wątek czysto dyskusyjny

Nie mówię, że jestem święty i nigdy niczego nie ściągnąłem. Ale nie powiem też, że obrona swojej własności jest zła. I na pewno nie oburzę się jeśli ktoś znajdzie lek na piractwo. Nie to w ACTA budzi podejrzenia.

Ostatnio edytowany przez Kirabi Yotsuki (2012-01-27 15:07:30)

Offline

#33 2012-01-27 16:06:12

DragonFire
Użytkownik
Skąd: ja jestem?
Dołączył: 2011-11-15
Liczba postów: 193

Odp: ACTA - Wątek czysto dyskusyjny

Mamy nadzieję że nie podpiszą. Ale najbardziej mnie denerwuje, że obywatele nie mają w tym żadnego zdania. Tusk chciał, podpisał i teraz cieszy dupę. Jego poparcie spada, co nie zmienia faktu że nie odpuści. Teraz wszystko zależy czy sejm i prezydent podpiszą.

@Kirabi
Masz racje co do obrony swojej własności. Też jestem za tym żeby znaleźli lek na piractwo, ale na ACTA nigdy się nie zgodzę, bo to chore iść do więzienia na kilka lat za ściąganie. Połowa Polski (żeby tyko) pójdzie siedzieć, bo każdy tutaj ściąga.

Najgorsze jest to że administracja ponosi odpowiedzialność co użytkownicy dają na forum. To już jest bardzo chore. Na przykład YouTube - wątpię że będą wstanie sprawdzać każdy filmik czy aby nie łamie praw. Moim zdaniem to użytkownik powinien brać odpowiedzialność co zamieszcza w internecie.

Oby to nie przeszło. Trzeba walczyć z piractwem ale nie w takim stopniu.
  Pozdrawiam.

Offline

#34 2012-01-27 19:38:31

Darnith
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-06-25
Liczba postów: 639

Odp: ACTA - Wątek czysto dyskusyjny

No cóż. Zacznijmy od tego, że podpisanie, ba, nawet zatwierdzenie w sejmie ACTA zbyt wiele nie zmienia. Po pierwsze, ACTA jest tylko pomniejszym dokumentem, a mamy jeszcze prawo polskie, które zezwala na ściąganie rzeczy z Internetu (np. plików muzycznych) na własny użytek - nawet jeśli ktoś zostałby oskarżony, najprawdopodobniej na mocy prawa zostałby uniewinniony.
Po drugie, zanim w ogóle ACTA zacznie obowiązywać, minie przynajmniej z pół roku, więc nie będzie to wyglądało tak, że nagle milionom osób zostanie odcięty dostęp do Internetu. Co więcej, odcięcie Internetu wielu osobom wiąże się ze zmniejszeniem dochodów z reklam na stronach, a to jest już rzucanie sobie samemu kłody pod nogi, więc nie sądzę, że będzie miało miejsce jakieś masowe karanie użytkowników Internetu.
Najgorszą rzeczą, którą wprowadza ACTA, jest cenzura Internetu. Może przechodzę w skrajność, ale możliwe, że wszystkie portale typu onet.pl będą musiały kłamać i popierać władzę...

Cóż, kiedyś sprawa z założycielem strony antykomor.pl, teraz ACTA tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że Polska staje się tak na prawdę krajem autorytarnym.

@DragonFire
ACTA nie zostały podpisane przez Amerykę również dzięki Google. Nawet jeśli administrator serwisu ponosi odpowiedzialność za treści, najprawdopodobniej z YouTube nic się nie stanie.


InEx!

Offline

#35 2012-01-30 16:25:44

Kokosik02
Użytkownik
Skąd: www.wilczewatahy.pun.pl
Dołączył: 2011-12-28
Liczba postów: 14
WWW

Odp: ACTA - Wątek czysto dyskusyjny

ACTA to zupełnie nie ma sensu. Nie dość, ze rząd po wariował to ludzie już głupawki dostają np.: Ja czytałam chyba na samosia.pl, że jeden gość chce zabić Tuska, a potem siebie to wszystko wina Tuska, który musiał podpisać to głupie ACTA!


scaled.php?server=27&filename=userbarnaww.jpg&res=medium

Offline

#36 2012-01-30 16:58:23

DragonFire
Użytkownik
Skąd: ja jestem?
Dołączył: 2011-11-15
Liczba postów: 193

Odp: ACTA - Wątek czysto dyskusyjny

@up
To że podpisał to nic jeszcze nie znaczy. Dzięki Polsce, Francja powoli zaczyna protestować.
Tuska chce chyba zabić każdy protestujący. Ale co to da? W każdym państwie jest jakiś człowiek który potrafi doszczętnie spier*olić państwo, u nas to jest Tusk.
Pozdrawiam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
realhand - gibeke - mythicrpg - coblehex - playcraft