Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-07-05 10:52:25

Dorian
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-14
Liczba postów: 264

Pokemon pbf- odrobinę inny

Pokemon Essence to pbf, który ma zalążek nowej fabuły. Inne opierają się tylko na łapaniu zwykłych pokemonów, zdobywaniu odznak lub wstążek itp. Jednak myślę, że to tutaj się zmieni. Jeśli nie chcesz pokonywać liderów nie rób tego. Znajdź sobie inny cel! Może twym marzeniem jest zostanie przywódcą Teamu Magma lub chcesz założyć własną firmę własnych pokeball'i? Proszę bardzo [dblpt])

Nasza gra jest nowa i reklamuję ją tutaj by zdobyć graczy. Jeszcze żadnych nie mamy dla tego zgłaszam moje forum w tym dziale...

Sam przyznaję się że forum nie powala na kolana grafiką lub treścią. Jednak mamy coś co może was zaskoczyć lub zainteresować... Nasz team tworzy pokemony mutanty (mieszanki pokemonów już istniejących) które powstają w Laboratorium oraz własny region z nowymi pokemonami!

Oto próbka naszych osiągnięć:

MUTANTY:

vuvlpil.png

beautylat.png

duscowakt.png

Nowy region:

meselenus.png

meseflore.png

efertonus.png


Nasze dzieła z dnia na dzień stają się coraz lepsze więc pokazane tutaj pokemony nie są na najwyższym poziomie.
Poza tym zrobienie nowych pokemonów od podstaw jest bardzo trudne [dblpt])


ZAPRASZAM NA: POKEMON ESSENCE


gg: 20851493 POSZUKUJE TEAMU Z KTÓRYM UDA MI SIE ODŚWIEŻYC SKONCZONEGO PBF'A http://pokeparty.pun.pl/forums.php

Offline

#2 2011-07-05 12:59:17

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Forum jest brzydkie, ma mało treści i w ogóle nie przyciąga, a jeśli chciałbym zacząć grać to nawet nie wiedziałbym jak bo nigdzie nie jest to opisane lub jest tak ukryte, że tego nie znalazłem, tylko proszę nie wspominaj o "centrum pomocy", ponieważ zupełnie zielona osoba nawet po przeczytaniu tamtych treści nie wiedziałaby jak się w to gra i co ma zrobić by zacząć grać. Moja propozycja, dopracuj forum i za jakiś czas zareklamuj się ponownie. Fajny pomysł z tworzeniem spritów, bo chyba tak to się nazywa, ale mówię dopracujcie forum i dopiero wtedy się reklamujcie (na pewno zmieńcie styl).
Pozdrawiam.


Również Hiraki

Offline

#3 2011-07-05 14:03:06

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Ja tylko powiem tyle ._________. kolejny pokemon-pbf. Obrazki pod fora ujdą jeszcze... +za mutanty bo tego co wiem to nigdzie tego nie widziałem. No i na tym się kończą dobre oceny bo logo jest beznadziejne, tzw.'' Centrum pomocy'' co powiedział Morty to kompletna ruina.

Offline

#4 2011-07-05 14:21:47

Dorian
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-14
Liczba postów: 264

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Dzięki za komentarze bo myślałem ze w pomocy jest spoko a tym czasem... no i wiem za co się zabrać. Ale kiedy już stworzymy nasz cały dex nowych pokemonów być może powstanie też gra typu fire red ... [dblpt])


gg: 20851493 POSZUKUJE TEAMU Z KTÓRYM UDA MI SIE ODŚWIEŻYC SKONCZONEGO PBF'A http://pokeparty.pun.pl/forums.php

Offline

#5 2011-07-05 19:18:39

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Lepiej dopracujcie to forum, bo początkowo myślałem, że to klapa, ale zmieniłem zdanie, że możecie jeszcze forum dopracować, więc albo to zróbcie albo je zamknijcie.
Myślę, że na razie tyle w temacie.


Również Hiraki

Offline

#6 2011-07-08 18:43:48

Dorian
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-14
Liczba postów: 264

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Zatem po remoncie powracam. Mam nadzieje, ze teraz forum jest lepsze. Najwięcej pracy włożyłem w grafikę. Można zaobserwować nowy punportal (którego poprzednio brakowało) pojawi się tam przeglądarka nowych (moich własnych) pokemonów. Taki forumowy szybki pokedex. W ogłoszeniu na forum pojawiła się tabela z szybką informacja oraz z wieściami z nowego regionu który jest podczas tworzenia. Zaobserwujecie tam nowego pokemona, z którego jestem dumny. [dblpt]) . W centrum pomocy ruszyłem tylko krok po kroku. Jest bardziej rozbudowane i jaśniejsze. Chcę wspomnieć ze zawarte wątki w tym dziale są wyrywkowymi informacjami z całej kolekcji nowych wiadomości z poszczególnych wątków gdzie wszędzie znajduje się post zatytułowany "informacja." Nowa stopka oraz logo. Obrazki pod fora planuję zmienić w późniejszym czasie jak jakieś zaprojektuje. Tych nie zmieniłem bo nie miałem na nie pomysłu. Zapraszam bo szukam graczy których brakuje przez co jest mało wątków. http://www.pokemonessence.pun.pl/index.php zapraszamy!


gg: 20851493 POSZUKUJE TEAMU Z KTÓRYM UDA MI SIE ODŚWIEŻYC SKONCZONEGO PBF'A http://pokeparty.pun.pl/forums.php

Offline

#7 2011-07-09 08:53:46

Matts
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-17
Liczba postów: 10

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

To może ja się wypowiem, forum po remoncie nie jest złe. Bardzo podoba mi się ten oryginalny pomysł wprowadzenia do Poke PBF'ów Fakemonów. Co prawda na PPS'ie było już kilka prób, ale żadne nie przeżyły dłuższego terminu.
Co do grafiki to nie jest zła, ale mogła być lepsza. Podobają mi się napisy, skromne, łatwo przerobione, ale ładne. Jedynie lekko mnie odrzuca grubość ramek, ale mniejsza z tym. Co do treści to tak: regulamin jest moim zdaniem bardzo, ale to bardzo dobry, jeden z lepszych jakie widziałem, napisany krótko, a zrozumiale. Fakemony czy te jak je nazwałeś - mutanty oraz te z nowego regionu, moim skromnym zdaniem są bardzo ładne. Porównując do Fakemonów PPL'u to trzymasz/ trzymacie poziom. W szczególności spodobał mi się ten nowy Trakatelus : )

Grafika: 6/10
Posty: 8/10
Fakemony: 9/10
Razem: 7,6/10

Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia : )

Offline

#8 2011-07-09 11:02:30

Dorian
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-14
Liczba postów: 264

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Na forum co jakiś czas pojawiają się mini premiery kolejnych pokemonów z nowego regionu. Pojawiają się w ogłoszeniu. Dziś pokazałem naj naj nowszego.

Dziękuję za ocenę Matts i zapraszam do gry wszystkich bo myślę że warto:D


gg: 20851493 POSZUKUJE TEAMU Z KTÓRYM UDA MI SIE ODŚWIEŻYC SKONCZONEGO PBF'A http://pokeparty.pun.pl/forums.php

Offline

#9 2011-07-10 23:32:33

Takaimi
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 1,141

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Forum miłe dla oka, sporo postów, grafika jest, ale najbardziej podobają mi się mutanty [sred]) W jakim programie je robicie ?
Grafika: 7/10
Treść: 7/10
Pokemony: 10/10
Fabuła i przygody: 8/10
Łącznie: 8/10 [dblpt])


QQk75.png

Offline

#10 2011-07-11 15:55:26

kuba485
Użytkownik
Skąd: Wola O.
Dołączył: 2011-06-11
Liczba postów: 202
WWW

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Forum ciekawe i jak na 13 użytkowników dosyć duża aktywnośćć [sred])


www.zarabianiebuxy.pun.pl zapraszam tych którzy chcą zarobić w internecie !!:)

Offline

#11 2011-07-11 18:58:06

Dorian
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-14
Liczba postów: 264

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Jak juz dało sie zauważyć forum ruuszyło. Dużo się dzieje. Dziś na forum zarejestrowało sie chyba z 6 graczy- a może więcej..? mniejsza... Mamy nadzieje ze forum będzie jeszcze lepsze. Projektuje już nowe pokemony te w ogłoszeniu zacząłem robić nowym sposobem i jak widać są super (moim skromnym zdaniem). Wszystkie prace nad nimi robię w gimpie. Zapraszam do rejestracji to zobaczycie że forum ma przyszłość [dblpt]D I nadal szukam jakiegoś MG. Na forum jest kilka chętnych ale chce wybrać najlepszego...


gg: 20851493 POSZUKUJE TEAMU Z KTÓRYM UDA MI SIE ODŚWIEŻYC SKONCZONEGO PBF'A http://pokeparty.pun.pl/forums.php

Offline

#12 2011-07-15 13:42:03

Gantz
Użytkownik
Dołączył: 2011-02-21
Liczba postów: 1

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Odświeżam wątek na prośbę autora.

Offline

#13 2011-07-15 13:51:54

Dorian
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-14
Liczba postów: 264

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Witam...

Niedawno na forum miało miejsce okropne wydarzenie które zmieniło nasz pbf. Ktoś włamał się na konto naszej administratorki a następnie usunąć moje konto. Wszystkie posty napisane przeze mnie zniknęły czyli praktycznie forum padło. Jednak nie poddaliśmy się  i wspólnymi siłami odnowiliśmy pbf. Zmieniliśmy obrazki pod fora, ponownie uzupełniliśmy forum, odnowiliśmy centrum pomocy. Jednak teraz strona nie jest taka jak wcześniej.Wszystko zamilkło więc mam nadzieje że po przeczytaniu tej wiadomości ktoś zacznie grę na forum bo warto! :

http://www.pokemonessence.pun.pl/forums.php

Przedstawię teraz nowe pokemony:

coloretior.png
Coloretior

slevimee.png
Slevimee

slepiniks.png
Slepiniks

hypneterion.png
Hypneterion

ZAPRASZAM [dblpt]D


gg: 20851493 POSZUKUJE TEAMU Z KTÓRYM UDA MI SIE ODŚWIEŻYC SKONCZONEGO PBF'A http://pokeparty.pun.pl/forums.php

Offline

#14 2011-07-15 18:26:06

Kazu
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-13
Liczba postów: 13

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Mówiąc szczerze obrazki pod fora nie wyglądają źle i nawet mi się podobają. Jedak uważam, że zmiana loga i belek by nie zaszkodziła. Ogólnie strona wizualna PBF'a jest całkiem niezła.
Ciekawy pomysł z własnymi pokemonami, za kreatywność należy się wielki +.
"Podróż Sakur'y- historia dziewczyny z lasu" - No jakoś dziwnie to brzmi, ale mniejsza xD.
Poziom postów także nie jest zły.
Mogę życzyć tylko powodzenia przy dalszym prowadzeniu forum, oraz jak największej liczby użytkowników.

Offline

#15 2011-07-17 09:57:32

Emma
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-13
Liczba postów: 11

Odp: Pokemon pbf- odrobinę inny

Forum jest miłe dla oka. Logo jest dobrane pod styl lecz nie jest w 100% extra [dblpt]P
Obrazki pod loga: No nie napracowałeś się dużo lub ktoś się nie napracował.
Wchodząc w zasady forum zobaczyłam takie coś:

Zasady Forum
Pamiętaj ze NICK musi być klimatyczny- składać się musi z imienia lub imienia i nazwiska Twojej postaci!

A wchodząc w podany link do regulaminu:

Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny.

No niestety za to załapałeś u mnie wielkiego minusa.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
przybazantarni8bcd - chillexmc - polskiserwerextrazabawy - jdjd - ballas