Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-06-27 21:20:55

Darkviper198901
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-25
Liczba postów: 11

Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Siemka macie ochotę dołączyć do mojej gry PBF o Pokemonach.Stworzyłem Forum dopiero co.Nie jest jakaś rewelacja ale będą zmiany na pewno.Na razie grać się da.Jest możliwość zostania Moderatorem oraz MG jak by ktoś chciał chyba że byś chciał być tylko graczem to też zapraszam.Mogę zagwarantować wysoką częstotliwość odpisów.Wymagam tylko 3 rzeczy:
1.Jak masz taką możliwość ściągnięcie jeszcze większej ilości graczy
2.Rozreklamowania Forum w miarę możliwości
3.Przestrzegania regulaminu oraz częstego pobytu w miarę możliwości

Potrzebni są
1.Scrypterzy
2.Graficy
3.MG trener oraz pokemon
4.Gracze
5.Moderatorzy
i ogólnie wszyscy

Co wam szkodzi być i udzielać się w jednym forum więcej 

Piszcie w PRYWATNYCH WIADOMOŚCIACH (PW) do Darkviper19891 na moim forum o Pokemonach kim chcecie zostać

Tu macie Link
http://www.pokemonplatinumquest.pun.pl/forums.php

ZAPRASZAM!!!!!!!!!

Offline

#2 2011-06-27 21:37:21

ArFF
Użytkownik
Skąd: Gród Kopernika <3
Dołączył: 2011-04-09
Liczba postów: 38
WWW

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Banner główny - DNO. Wymiarowo, ani kolorystycznie nie pasuje do całości.
Tło się dubluje.
W regulaminie (widziałam aż trzy, ale sprawdziłam dla gracza) znajdują się pewne niezrozumiałe dla mnie treści, jak chociażby już w punkcie pierwszym podpunkt 2.  Jakieś literki... tyle z tego zrozumiałam. Postarałbym się więc na Twoim miejscu o jakieś wyjaśnienie.

Poza tym forum dla odwiedzającego wydaje się puste. Jakieś 2 działy i.. tyle?


userbarlow1.png
Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem.
                                                                              &#8212; Jonathan Davis

Offline

#3 2011-06-27 21:47:01

Darkviper198901
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-25
Liczba postów: 11

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

dlatego jest napisane że jest jeszcze w trakcie przebudowy zarejestruj się a obiecuję wyjaśnić wszystkie niejasności oraz przyjmę każdą pomoc w modernizacji forum

Offline

#4 2011-06-27 21:50:42

ArFF
Użytkownik
Skąd: Gród Kopernika <3
Dołączył: 2011-04-09
Liczba postów: 38
WWW

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Jeśli jest nie skończone to po co na nie zapraszasz?
Wybacz, ale najpierw wolałabym zobaczyć efekt końcowy, bo "nie kupuję kota w worku" ;] 
Jak skończysz "przebudowę" to wówczas odśwież ten wątek. Póki co lepiej zajmij się pracą nad swoim "dziełem", a nie reklamowaniem. Takie moje zdanie.

Powodzenia i pozdrawiam [dblpt])


userbarlow1.png
Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem.
                                                                              &#8212; Jonathan Davis

Offline

#5 2011-06-27 21:52:38

Darkviper198901
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-25
Liczba postów: 11

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Zapraszam dlatego że każda pomoc się przyda i każdą zmianę na lepsze mogę zaakceptować a wiedz że jestem bardzo ugodowy

Offline

#6 2011-06-27 21:53:03

Andreasan
Użytkownik
Skąd: wiem, że wiesz?
Dołączył: 2009-07-19
Liczba postów: 2,525

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

:O

Co wam szkodzi być i udzielać się w jednym forum więcej

To strata wielu cennych minut, których nie chcę tracić na byciu i udzielaniu się na jednym forum (z resztą dość słabym) więcej.
Więc... to bardzo szkodzi.


ncwuserbar.png
Take me down to the Paradise City...

Offline

#7 2011-06-27 21:57:03

Darkviper198901
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-25
Liczba postów: 11

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

powtarzam jeszcze raz każda pomoc się przyda i każdą zmianę na lepsze mogę zaakceptować dlatego zapraszam nawet na moderatorów strony

Offline

#8 2011-06-27 22:36:22

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

A ja myślę, że od tego byłby raczej wątek "Poszukuję, wykonam, oddam..." .__.


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#9 2011-06-28 08:51:37

Mizuki
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-20
Liczba postów: 88

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Radziłabym ci zmienić styl forum, a także logo. Z natury jestem dobroduszna, więc jak chcesz, mogę ci maznąć jakieś logo... W każdym razie tragicznie nie jest. Strasznych postów nie piszesz, mimo to po ",", "." itp. rób spację. Będzie to lepiej wyglądać. Jeżeli chodzi o obrazki pod forami, to na prawdę mogłyby być lepsze. Najprostszy sposób na takowe obrazki to: włączasz google grafika. Następnie w lewym pasku klikasz : Dokładnie... a wymiary... daj za załóżmy... 220/124, w wyszukiwarkę "pokemon" i jest sporo takich obrazków.
Dam ci ... jakieś 5/10. Jeżeli poprawisz te rzeczy, o których powiedziałam, na pewno ocena będzie większa. [sred])

Ostatnio edytowany przez Mizuki (2011-06-28 08:53:05)

Offline

#10 2011-06-29 08:30:08

Adikuś
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-12
Liczba postów: 21

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Nie mogę ocenić forum, gdyż mogę ujrzeć tylko jednego posta. Jedno mnie zastanawia, czy polecanie stron zawierających torrenty jest legalne, bo mi się wydaje, że nie.

Offline

#11 2011-06-29 10:32:01

Deloran
Użytkownik
Dołączył: 2009-11-20
Liczba postów: 161

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Torrenty nie są legalne, gdyż udostępnianie plików jest nielegalne, a ściągając torrenta automatycznie seedujemy. Forum jest fatalne, nie ma tu nic. Gdzieś pisze o 58 postach, a nie wiem nawet gdzie one są. Dla gości są chyba niewidzialne. Graficznie i skryptowo masakra. Treści nie jestem w stanie określić, choć domyślam się, że jest równie zła.

Chyba sporządze prosty znaczek informujący o tym, żebyście wszyscy szli przed blok/dom na wakacje, a nie tworzyli dziadowskie PBFy zapychające serwer czystym gównem, sory za tak ostry komentarz.

Offline

#12 2011-06-29 10:51:59

FatalShot
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-23
Liczba postów: 34

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Deloran@ Ty krytykujesz każde Forum. A jestem ciekawy jakie ty zrobisz samodzielnie. On się dopiero uczy bo chce się rozwijać. A ty pewnie nawet nie wiesz gdzie logo wkleić. Bardzo czekam na twój projekt. Może Forum i jest fatalne , ale on przynajmniej próbuję coś zdziałać. A nie tylko krytykować czegoś na czym się w ogóle nie zna. I na prawdę najpierw sam coś osiągnij , aby potem móc krytykować prace innych.

Topic@ Forum no co prawda jest niedokończone. Lecz nie jestem sam idealny ja daje odrazu 5/10 za to że coś próbujesz zdziałać.

Offline

#13 2011-06-29 11:04:52

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Zapraszam do gry PBF Pokemon Platinum Quest

Logo to wizytówka forum - tutaj jest ono na poziomie painta ( a nawet lepsze bym zrobił w paincie ^.^'' ).

@FatalShot
To, że Deloran nie ma forum nie znaczy, że nie możesz się wypowiadać i krytykować. ( jeżeli się nie mylę to posiadał jedno dobre o grach komputerowych ;f ). Ja jak oceniam nowe fora to porównuje je z moim z początków. Tylko mi nie mów, że nie mam prawa krytykować ( link w synganturce ).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ets2vspolska - gorzelnia - chillexmc - lgbt - jdjd