Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#46 2010-10-01 16:29:40

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Skoro zostałem wezwany do tablicy postaram się krótko odpowiedzieć na poniższe pytania.

Mangel napisał/a:

- Czemu tomek nie wykazuje inicjatywy? Czemu nie wgra kilku modyfikacji, skoro ma je na talerzu i ogląda je już po 3 lata i dłużej?

Powtórzę jeszcze raz, bo widzę, że nie wszyscy zrozumieli w czym jest problem. Obecnie silnik forum jest już w bardzo dużym stopniu zmodyfikowany w wyniku czego większość zaproponowanych modów jest problematyczna do wgrania ze względu na luki bezpieczeństwa a także złą optymalizację samego kodu danej modyfikacji. Przy tak wielu forach bezpieczeństwo i wydajność to niestety dwie najważniejsze rzeczy, którymi muszę się kierować. Jednakże w planach są nowe modyfikacje, które powinny pojawić się do końca roku.

Mangel napisał/a:

- Czemu zaproponowane przeze mnie kilka miesięcy temu pole do wpisywania kodów CSS i javascript nadal nie powstało? Czy dodanie pola nie widocznego na forum, ale funkcjonującego w kodzie jest aż tak trudne?

Ponieważ czeka dalej w kolejce na wgranie. Czy jest to trudne? Zależy dla kogo? Wiem tyle, że niedługo się pojawi.

Mangel napisał/a:

- Czemu oszukał mnie z tym wielkim "pytaniem zarządu"? Nie mógł powiedzieć "nie"?

Gdybym mógł to bym ci od razu tak napisał, jednakże musiałem się skontaktować z ludźmi z którymi bezpośrednio pracuję. I potwierdziło się to co pisałem ci wcześniej. Nie robimy wyjątków.

Mangel napisał/a:

- Czemu nie dał mi znać, ze są na mnie jakieś skargi i powinienem się do nich ustosunkować, i w przypadku gdyby odnosiły się do rzeczywistych zaniedbań z mojej strony (zapamiętaj sobie to słowo "zaniedbanie"), nie nakazał mi poprawy?

Do tego zadania została przydzielona Ania. I tutaj nie chodzi o zaniedbanie, bo tego nie można ci zarzucić, a o twój stosunek do pozostałych użytkowników.

Mangel napisał/a:

- Jeśli tak mnie obserwował, czemu opierał się na jakiś skargach i odebrał mi rangę teraz, gdy moim najcięższym przewinieniem było użycie sowa "pajace", skoro, zgdnie z tą logiką, można było usunąć mnie lata temu za znacznie ostrzejsze słowa?

Podziękuj Ani, bo to ona się za tobą wstawiała, bo ja chciałem cię już dawno temu usunąć.

Mangel napisał/a:

- Czemu potraktował mnie jak... w sumie, jak przysłowiowego murzyna? "Dziękuje pocałuj nas w d..., możesz spadać", ładnie to tak?

Nikt ci nie kazał spadać. Powiem więcej, mam nadzieję, że dalej będziesz do nas zaglądał tak jak to robiłeś wcześniej. Po prostu z dnia na dzień stałeś się "zwykłym" użytkownikiem forum i teraz pozostali użytkownicy mogą z tobą rozmawiać jak równy z równym, co uważam, że wyjdzie tylko na dobre.

Mangel napisał/a:

- Za co ty masz moda?

Ponieważ jest w naszym zespole.

Mangel napisał/a:

- Czemu piszesz z nami ty, a nie tomek, skoro to list poniekąd do niego? Czemu ciągle starasz się odrzucać niewygodne tematy i w jakiś sposób oskarżyć mnie o bogowie-wiedzą-co? Nie prościej ustosunkować się do krytyki i poprawić?

Bo ja nie lubię tracić czasu na twoje wywody i brać w nich udziału.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#47 2010-10-01 16:42:41

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

1. Powtarzasz to od lat, ale jak Ci się coś da do łapki to w przeciągu miesiąca jest wgrane - mi się wydaje, czy robisz ze mnie jelenia?
2. Czeka w kolejce na wgranie od maja, ale jak pokrzyczałem, to niedługo będzie...
3. Jestem przekonany, że rzuciłeś mi odpowiedź na odczepnego, ale ok. Tu nie mam dowodów, pasuję i uznaje twoje wyjaśnienia.
4. No to Ania się spisała, napisała mi kilka miesięcy temu, że "jej zdaniem" powinienem... uspokoić sie i nie wdawać w kłótnie, po czym, wraz z tobą, zniknęła. Nic oficjalnego, żadnych konkretów, ale wytłumaczenie jest, dobre i to, nie? Z resztą "mój stosunek" jest lepszy, niż twój brak stosunku i zanik zainteresowania.
5. Jasne, o ile jestem w stanie uwierzyć w jej wstawianie się za mną, o tyle nie wierze w twoje chęci. Czemu? Bo zwyczajnie Cie tu nie ma. Jesteś przechodniem, wiatrem który wpada przez okno i wypada drzwiami.
6. Wiesz co... Zrobimy tak, z dnia na dzień zwolnią Cie w sklepie w którym pracujesz jako wolontariusz. Powiesz mi jak się poczujesz, bo przecież nadal będziesz robił tam zakupy.
7. "Jest bo jest". Zamera wywaliłeś z powodu nieobecności, czemu z Anią nie ma takiego samego podejścia?
8. T bardzo smutne, że masz moje słowa i spostrzeżenia tak głęboko. Jako użytkownik jestem oburzony takim podejściem do mnie i chciałbym móc złożyć skargę na takie traktowanie mnie i innych osób, które się pod moimi słowami podpisały. Nim jednak to zrobię, przeczytaj proszę pierwszego posta tego wątku i do niego się ustosunkuj, bo jest tu najważniejszy, a z powodu nagłego zainteresowania serwisem Ani popadł w lekkie zapomnienie.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#48 2010-10-01 17:05:38

Nelgor
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2010-02-13
Liczba postów: 3,060
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

A więc napisze jak przed przed rozmówca (Elian) moją opinię.

Mangel.
Przyznam, nie lubimy się. Czasami bywa niemiły, i skłamał w sprawie bana.
Czasami jego wypowiedzi są z lekka chamskie, ale nie zawierają wulgaryzmów.
Może i nie przepadam tak za nim, ale zrobił dużo dla serwisu. Chociażby pomaganie ludziom z głupim GKP. 

Ania.
Jakim prawem pouczasz Mangela? Twój post widać niestety raz na dłuuuugi okres czasu. A bana czy ostrzeżenia nie widziałem nigdy. W moich oczach jest to poważne zaniedbanie.
Co do "honoru Mangela"... Co jest złego w złożeniu tego tematu-skargi?

Tomek.
Ohhh... Wszystkie mody tak zawadzają bezpieczeństwu?
Czeka na wgranie? Czyli do kiedy? Do eksplozji słońca?
Twoja aktywność jest... Nieaktywna. Czasami coś odpiszesz co jest wielkim szokiem.
Teraz pobanowąłeś osoby na IP, pomimo ze właśnie te osoby były spamerami średniego kalibru.
Popatrzmy na darmowefora.pl... Same zakończenia tematów "Nie zakładajcie tu for!". I słusznie. Zero supportu, zero zainteresowania.

Jeśli jest jakaś "spółka" jako user chciałbym wiedzieć do kogo należy moje forum.



Dziękuję.


[Zamknij spamera] [Blog] [Opowiadania]
[Ich spreche Deutsch richtig]
klsi

Offline

#49 2010-10-01 17:10:33

Danio
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-18
Liczba postów: 1,564

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Podpisuję się pod Nelgorem [dblpt]) A tak od siebie:

[...] Jednakże w planach są nowe modyfikacje, które powinny pojawić się do końca roku.

Można jakieś konkrety?

Ostatnio edytowany przez Danio (2010-10-01 17:12:12)


Świruję, jednak tworzę PBF'a.

Offline

#50 2010-10-01 17:22:55

Moderatorka
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2010-08-04
Liczba postów: 316
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Ja również chciałabym wiedzieć kto jest właścicielem. Bo samo tomek Mi nic nie mówi. I takich jest mnóstwo na świecie.

Panie Tomku uważam, że takie zachowanie jest delikatnie mówiąc bardzo nie ładne. Forum zostało zaniedbane a nawet zrzucone na barki MODERATORÓW ---> Mangela.No dobra dopiszmy jeszcze Rudika. Tak się nie robi... Pobiera się pieniążki do kieszeni to trzeba dbać aby biznes się rozwijał. Tak jak napisał Nelgor Tylko na PUN gryzą sie Mody. Na żadnym innym serwisie jakoś się nie gryzą a jest opcji bardzo dużo. No ale to za pewno zasługa administracji , że umiała o to zadbać.

Taka mała sugestia. Czy Mangel nie zasłużył przypadkiem na ostrzeżenie a nie od razu na utratę stanowiska?

W jaki sposób są na forum wydzielane bany itd. Jeden użytkownik dostaje bana za nic a drugi gdy za przeproszeniem jedzie od [CENZURA] i od szmat to nie jest nic robione w tym kierunku. ?

Podpisuję się równiez pod słowami Mangela . Dlaczego Ania nadal jest moderatorem.? Aniu wybacz nie znam cie... no właśnie! NIE ZNAM. Nie udzielasz sie w ogóle na forum ! nie pomagasz! nie dajesz ostrzeżeń. ! I nie tłumacz się tym , ze jesteś i czytasz. Co z tego ? Ja tez czytam ?! Twoim obowiązkiem jako moderator jest troszke więcej niz tylko czytanie. No chyba, że ktoś tutaj ma specjalne względy.

Panie Tomku proponuję sprostowanie Regulaminu na stronie głównej. Oraz sensowne napisanie regulaminu pomocy. Bo jak na razie to jest fatalnie.

_____________________________________________________________________________________

Ps. Myślę , że pan Tomek może podziękować Mangelowi że taka sytuacja zaistniała. W końcu każdy może powiedzieć co jest nie tak.
Niestety konkurencja rośnie ... Pun... hmmm nie ma nic... powiedziałabym , że to samouczek dla początkujących.Ale nawet Mi początkującej brakuje wiele opcji, które powinny być wgrane kilka lat temu przynajmniej tak jest na innych forach. Nie długo wszyscy użytkownicy pouciekają na inne serwisy... Konkurencja nie śpi. Więc warto zadbać o to aby to w końcu zmienić. Zatrzymać obecnych userów i przyciągnąć nowych. Jedynym plusem tego forum są rozbudowane wątki pomocy i aktywni użytkownicy pomagający w problemach... Ale to nie wszystko...

Czekam na wyjaśnienia pierwszego postu Mangela. Bo nadal nie została udzielona odpowiedź. I badźmy szczerze niech PAN odpowie normalnie a nie ZBYWA! Bo to jest zwykłe zbywanie głupią formułką, która sama sobie przeczy.

Pozdrawiam


_______________________________________________________________________
Dziękuję wszystkim bezinteresownym duszyczkom za pomoc przy Tworzeniu forum.:).

Offline

#51 2010-10-04 22:27:52

grota
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-02
Liczba postów: 4

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Na początku przepraszam, że wypowiedź wygląda, jak wygląda, ale nie potrafiłem określić nieraz tego inaczej.

1. Tomek totalnie olewa pun. Byłem tu dawniej i wtedy było to coś, ale wszystko idzie do przodu. Pun stoi. Gratulacje.
2. Mangel wydaje się być spoko, ale tylko wydaje. Podejście do userów było katastroficzne, choć czasem nie powiem słuszne. Sam ja i mój znajomy mielismy z toba do czynienia i co? No własnie nico... Zamiast wyjaśnić nieporozumienie, dajesz bana abym jak to nazwałeś "nie zawracał ci głowy" rzeczami oczywistymi. No właśnie chyba oczywistymi nie, jeśli posiadałem jedno forum na jednym koncie a mam bana za multikonto... SZCZERZE przyznaję, że się cieszę z twojego odejścia z funkcji. Choć muszę ci przynać 70% racji
3. Ania, nie kojarzę cię jakobyś udzielała się w ważniejszych sprawach, ale mniejsza. Jetseś moderatorką i powinnaś pilnować porządku. Dobrze! Ale czemu pouczasz Mangela? Miał swe metody, ale to była jego sprawa i niczyja więcej. Poza tym został odwołany, więc...
4. JEDNO KRÓTKIE ZDANIE: Pun schodzi na psy.

/Tak wiem. Zostanę zbanowany za tą wypowiedź, bo zarząd z tego co widać nie potrafi przyjąć krytyki i odmiennego zdania. Cóż. Ciesze się, że mogłem to napisać. Mangel to świnia jako moderator, ale równe prawa się należą kazdemu.

Offline

#52 2010-10-04 22:40:47

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

grota, nie przypominam sobie, żebym banował za "multikonta", zważywszy na fakt, że sam miałem tu ze trzy, a i wielu prominentnych userów nie "mieściło się" na jednym koncie. Nigdy też nie banowałem by ktoś "nie zawracał mi głowy", to już jawne oszczerstwo. Jeśli nie chciałem z kimś pisać, zwyczajnie taką osobę zostawiałem reszcie społeczności pun.pl - dowodem są dziesiątki, jak nie setki userów bez bana, zapytać można np Moderatorki.

Jeszcze jedna sprawa, świnią możesz mnie nazywać, ale wtedy proszę o ustalenie twojego miejsca w łańcuchu pokarmowym. Paw? Świnka morska? ;>


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#53 2010-10-04 22:43:12

Danio
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-18
Liczba postów: 1,564

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Nie zostajesz zbanowany, nie martw się. Chociażby nie za tą wypowiedź. Ewentualnie za obrazę użytkownika, lecz za pewne Mangel się nie obrazi, tylko Ania lub tomek uzna to za niekulturalne zachowanie. Ale pewnie za takie coś jest warn.


Świruję, jednak tworzę PBF'a.

Offline

#54 2010-10-04 22:44:43

grota
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-02
Liczba postów: 4

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Mangel napisał/a:

nie przypominam sobie, żebym banował za "multikonta", zważywszy na fakt, że sam miałem tu ze trzy

A jednak dostałem takiego i forum zostało skasowane doszczętnie. Pisałem do ciebie i jak juz napisałem olałeś. Napisałem do Tomka, ale jak wiadomo odpowiedzi brak. (Okres około pół roku temu) Nie ważne. MAm forum na innym serwerze, a pun poprostu wspominam

Mangel napisał/a:

Jeszcze jedna sprawa, świnią możesz mnie nazywać, ale wtedy proszę o ustalenie twojego miejsca w łańcuchu pokarmowym. Paw? Świnka morska? ;>

To już zostawię, bez komentarza ;]

Offline

#55 2010-10-04 22:46:55

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Hmmm, jedyne przypadki bana na multikonto pojawiły się tylko, gdy user miał już jedno zbanowane konto, np za wulgaryzmy. Czyżbyś miał coś na sumieniu i obruszał się, ze kara jest permanentna? A jeśli byś do mnie pisał kulturalnie, wyjaśniając sprawę od początku do końca - na pewno nie zostałbyś olany.
Jaki nick zbanowanego konta? Kiedy do mnie pisałeś?


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#56 2010-10-04 23:22:39

Moderatorka
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2010-08-04
Liczba postów: 316
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

grota -Jakby tak było to ja bym była zbanowana w swoim drugim poście... a jednak nadal jestem choć zaczęłam się gryźć w język [dblpt]P


_______________________________________________________________________
Dziękuję wszystkim bezinteresownym duszyczkom za pomoc przy Tworzeniu forum.:).

Offline

#57 2010-10-05 09:06:43

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

grota oczywiście, że nie zostaniesz zbanowany za wypowiadanie swojego zdania. Jednak pozwolę sobie ciebie upomnieć, abyś zważał na swoje słowa i swoje zachowanie. Mam tu na myśli tekst:

grota napisał/a:

Mangel to świnia...

grota napisał/a:

Ale czemu pouczasz Mangela? Miał swe metody, ale to była jego sprawa i niczyja więcej. Poza tym został odwołany, więc...

Czy ja pouczam Mangela? Czy ja twierdzę, że jego metody były złe? Nie. Jedyne co można miałam do zarzucenia to jego dość często ostre zachowanie wobec użytkowników, ale on znał moją opinię, więc nie martw się tym co jest między mną a Mangelem. Każde z nas wypowiada swoje zdanie i nie musisz tutaj ingerować w nasz konflikt bo takowego nie ma. Żadne z nas się na siebie nie obraża, nie gniewa itd. bo jesteśmy dorośli. A jeżeli się mylę to pewnie Mangel to sprostuje.

Offline

#58 2010-10-05 19:05:28

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Tak, głęboko w swojej duszy skrywam mroczny sekret, ogniste pragnienie zemsty, rozpalające wściekłe iskry w moich oczach. Czasem, gdy idę parkiem nocą i znów ogarnie mnie ta przemożna nienawiść i chęć służby memu panu, Lucyferowi, Temu Który Niesie Światło, moje oczy świecą własnym blaskiem, wabiąc wszystkie złe istoty tego świata i przerażając innych przechodniów.
Równie głęboko w ziemi, jak zło w mej duszy, mam swoje laboratorium w którym planuje ostateczną zemstę na Ani. Udało mi się skrzyżować nietoperza z pająkiem i wężem i teraz, gdy me dzieło jest niemal gotowe, pozostałą jeszcze tylko kwestia przeszczepienia im ludzkich mózgów. Dzięki temu i chirurgii psychiatrycznej ukierunkuje je na chęć zadawania bólu wybranej przeze mnie ofierze.

Nie Aniu, nic do Ciebie już nie mam. :-)


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#59 2010-10-05 20:04:59

Iksker
Użytkownik
Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:
Dołączył: 2008-04-19
Liczba postów: 2,464
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

a tak propo możliwość puna, to właściwie rozwój puna na ostatnim czasie zawdzięczamy userą którzy znajdują skrypty aby fora jakoś się prezentowały [sred])

Offline

#60 2010-10-07 18:28:57

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

I teraz ja ;>

Od dawna zauważyłem, że tomek wchodzi bardzo rzadko ( przyznam, że raz nawet jak chciałem przejąć forum to odświeżyłem wątek wtedy kiedy był online bo z pewnością nie widział by tego tematu wcześniej ).

Druga sprawa to jest mój ban na konto zwane Manqel ''Rewolucja na forum'' jaka rewolucja ? ;d napisałem tylko o tym, żeby wszysty wklejali sobie twój avatar, który absolutnie nie został przez ciebie wykonany. I za to bana ? ( dodatkowo został mi ten avatar usunięty z profilu co jest idiotyczne ).

Co do zespołu modów;

Ania - powiem krótko rzadko kiedy ją widziałem online ( również na darmowefora.pl ) { w sumie to w ogóle -.- }
Mangel - omg to pierwsze co mi przychodzi do głowy. Nie lubiłem go za te ''użyj opcji szukaj'' itp. lecz wyszło to na dobre ;d
Rudik - heh skryptomaniak. Wiele zrobił ( czyt. wiele kodów css dla pun.pl )

Pozdro i do niezobaczenia bo pewnie bana dostane na to konto ;d

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
happyhouse - soulexpierence - baza - divibet - religia