Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#16 2010-09-30 22:21:05

Nelgor
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2010-02-13
Liczba postów: 3,060
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Ale nikt się nie pyta czy Mang chce tego moda.


[Zamknij spamera] [Blog] [Opowiadania]
[Ich spreche Deutsch richtig]
klsi

Offline

#17 2010-09-30 22:44:58

Sparrow22
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-14
Liczba postów: 677

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Mang bez moda, muszę przyznać że  naprawdę długo marzyłem o tej chwili 0o Ale gdy teraz na to patrzę z innej perspektywy, żałuje że kiedykolwiek o tym marzyłem. Mangel co prawda lubi wkurzać dzieciaki, ale gdyby nie on puna nie było by już dawno. Mangel, powiem Ci jedno, choć jesteś starym skurczysynem, to jednak dzięki Tobie nawet ja  "w miarę" wyszedłem na ludzi i dziękuje Ci za to. Co zaś Tomka się tyczy, jak by raz na jakiś czas coś wgrał nie było by tak źle, ale jego zachowanie podobne jest do dzieciaków 10-letnich. Zrobią coś i zostawiają.

//Iki, ten sam błąd co Tomek popełniasz i Ty z WK.

Offline

#18 2010-09-30 23:01:34

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Ojejej...postaram się krótko...Mangel swoją wypowiedzią dowiodłeś tu, że nie byłeś wart tej funkcji. I co teraz będziesz się wszystkim zwierzał z każdej rozmowy z administratorem? Żałosne. Żeby była jasność moderatorzy nie mogą wgrywać modów, jedyną osobą je wgrywającą może być administrator. Po drugie skąd Mangelu wiesz kiedy była wgrana ostatnia modyfikacja? Z wątków? Bo w inny sposób nie jesteś w stanie tego sprawdzić więc jeżeli nie wiesz to nie pisz bzdur! Nie mówię że ich nie proponowałeś bo oczywiście wyszukiwałeś ich ogromne ilości, ale doskonale tez wiesz że nie każdego moda można wgrać od tak, aby się nie gryzły wszystkie modyfikacje ze sobą itd. A część z tych które wyszukałeś to co wgrały się same? Krasnoludki przyszły? Dziś jak przeczytałam wątek o zdjęciu Ci rangi byłam pewna że zachowasz się godnie ... oj wielce się myliłam.

Mangel napisał/a:

Od końca 2007 traktujesz ten serwis jak śmierdzące niemowlę

powiem delikatnie...........gucio wiesz.

Tak więc dziwię się, że w tym wątku zachowałeś się podobnie do tych użytkowników których ostrzegałeś, wyzywałeś , obrażałeś i banowałeś ....... ale jednego jestem pewna serwis nie upadnie dlatego, że przestałeś być moderatorem.

Wiesz i daruj sobie to co zawsze, czyli "pyskówkę" ze mną bo tym wątkiem już pokazałeś to co chciałeś pokazać oraz to kim jesteś.

Mimo wszystko pozdrawiam [sred])

P.S. Dodam jeszcze, że osobiście wiele razy na gg Cię upominałam i prosiłam o przystopowanie swojego jak sam nazwałeś "agresywnego" zachowania.

Offline

#19 2010-09-30 23:19:26

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Oj Aniu, Aniu.. co to znaczy "godnie"? Co to znaczy, ze zwierzałem się z każdej rozmowy? Co to kurcze znaczy, że nic nie wiem? Twierdzisz, że newstler w panelu admina, dostępny na każdym forum pun.pl jest nieaktualny, nie uzupełniany, a my nie jesteśmy informowani o nowych funkcjonalnościach for? Farsa... Nie wiem czy czytałaś co napisałem, ale nigdzie nie wspomniałem nawet o wgrywaniu czegoś przeze mnie, a jedynie, ze zostały wgrane rzeczy, które osobiście musiałem przynieść w zębach i pytać o nie po 10 razy. Rzecz jasna, "godnym" byłoby nie komentować pracy innych, jeśli samemu się jej nie wykonuje, ale to już przerabialiśmy. Masz swoje metody, nie działające, ale nie wiesz o tym, bo skąd masz wiedzieć, jeśli ich nie wykorzystujesz?
Może i modyfikacje się gryzą, może i nawet rozszarpują na strzępy. Ale żeby od razu cała setka? O_o Toż to jakaś epidemia wścieklizny i świerzbu zarazem! Do tego np chatbox, też go nie można poprawić - gryzie się. Ogólnie, same zęby i ostrza w tej sieci.
Zabawne też, jak potrafisz pisać wszystko i nie napisać w konsekwencji niczego. Zaprzeczysz, że to ja lobbowałem za wrzuceniem nowych modyfikacji? Skłamiesz. Zaprzeczysz, że jest ponad 100 kolejnych, które leżą odłogiem? Skłamiesz. Zaprzeczysz, że tomek nie olewa serwisu, nie olewa działu "Pomysły", nie zwala całego forum na głowy moderatorów (teraz już tylko jednego moderatora, Rudika)? Skłamiesz.
Wszystkie warny, bany, "wyzwiska" (nagle się okazało, ze wyzywałem... reakcja alergiczna na krytykę?)... Gdzieś ty była jak ja tu odstawiałem te cyrki? Gdzie był tomek? Czemu, skoro "widać to od dłuższego czasu" nikt mnie nie naprostował? Krótka piłka, nie było was, teraz zadziałał impuls przechodnia i trzeba bronić własnych zachowań, choć cą równie sensowne, jak polskie komisje śledcze.
Możesz mi powiedzieć jakim cudem "w tym wątku zachowałem się" jak trollowstwo które zwalczałem? Krytyka nie pasuje, więc to jest... co? Obraza? Wyzwiska? To już nawet Nelgor, jeden z "zaprzysiężonych wrogów Mangela" potwierdza co napisałem. Przypadek? Zmowa? Daj spokój i przestań bajerować, ten tekst potwierdza tylko to o czym mówili już inni, a co my zbywaliśmy kłamstwami i bajeczkami o tym, jak to tomek jest zajęty. Może i jest, ale nie przez 3 lata - nikt już w to nie wierzy.

Sumując, kto zapyskował i pokazał kim jest?

Nie pozdrawiam, te pozdrowienia są tej samej jakości co "podziękowania".


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#20 2010-09-30 23:35:25

Reira
Użytkownik
Skąd: inąd
Dołączył: 2009-07-09
Liczba postów: 3,666
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Ojejej...postaram się krótko...Mangel swoją wypowiedzią dowiodłeś tu, że nie byłeś wart tej funkcji.

Nie jest wart, bo powiedział coś oczywistego, co każdy już dawno zauważył, tylko nie wypowiadał tego głośno? To, że jest szczery i robi sobie zwykły rachunek sumienia na 'dobranoc' przed punem, nie ujmuje mu wartości.

Żałosne.

Tak, to bardzo modne ostatnio słowo na forum... prawie jak 'godność' w sprawach polityczno-krzyżowych.

Po drugie skąd Mangelu wiesz kiedy była wgrana ostatnia modyfikacja? Z wątków? Bo w inny sposób nie jesteś w stanie tego sprawdzić więc jeżeli nie wiesz to nie pisz bzdur!

Tym rozłożyłaś mnie na części pierwsze. Czy trzeba podać dokładną datę, miesiąc, rok, dzień, godzinę, minutę i sekundę? Wydaje mi się, że każdy ma oczy, potrafi jakoś tam przyzwoicie rozumować i wyciągać wnioski, m.in. ten, że ostatnia modyfikacja na punie była w hugo dawno temu, że tylko dinozaury, gdyby żyły, zdawałyby się pamiętać tą datę.

Nie mówię że ich nie proponowałeś bo oczywiście wyszukiwałeś ich ogromne ilości, ale doskonale tez wiesz że nie każdego moda można wgrać od tak, aby się nie gryzły wszystkie modyfikacje ze sobą itd.

I takie wgranie głupiego moda trwa trzy lata? A może dwa? Lub rok? Miesiąc? Nawet miesiąc jest zbyt długim okresem w tym wypadku, a my tu mówimy o latach. Swego czasu prowadziłam jako administrator prężnie rozwijające się forum na płatnym serwerze, wiem więc ile czasu trwa zapoznanie się z modem, jego wgranie czy przetestowanie - zapewniam, jak matkę kocham, przy pracy na pełnym etacie i zwyczajnych obowiązkach domowych nie trwa (a raczej nie powinno trwać) więcej, niż tydzień.

A część z tych które wyszukałeś to co wgrały się same? Krasnoludki przyszły? Dziś jak przeczytałam wątek o zdjęciu Ci rangi byłam pewna że zachowasz się godnie ... oj wielce się myliłam.

Te, które zostały wgrane jakieś trzy lata temu? Nie no, te to zapewne wgrał Tomek.

Mangel napisał/a:

Od końca 2007 traktujesz ten serwis jak śmierdzące niemowlę

powiem delikatnie...........gucio wiesz.

And that's, because? 'Gucio wiesz' to ja mogę odpowiedzieć na każdy fakt, na który nie mam racjonalnego wytłumaczenia.

Tak więc dziwię się, że w tym wątku zachowałeś się podobnie do tych użytkowników których ostrzegałeś, wyzywałeś , obrażałeś i banowałeś ....... ale jednego jestem pewna serwis nie upadnie dlatego, że przestałeś być moderatorem.

Tak, to prawda. Mang czasem zachowuje się jak zwyczajny cham, co lepsze sam o tym wie, jednak nigdzie nie napisał, że pun upadnie bez niego. Jeśli jednak będzie dalej taka zwyczajna olewka, jaka ma miejsce w tym momencie (którą Ty, Aniu, w całym swym majestacie prezentujesz z modów najlepiej), to szybko zrobi się tu bajzel taki, że naprawdę bardzo trudno będzie to ogarnąć. Serwis już teraz nawiedza rzesza niewyżytych bachorów, ciekawe jaki krok będzie dalej?

To wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat. Również pozdrawiam.


5ysk6.png
Cytadela na FB | Cytadela na YT | Szukaj nas także na Cupsell'u!

Offline

#21 2010-09-30 23:35:48

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

A więc drogi Mangelu, ja w moim panelu administracji na samej górze widzę:

16 grudnia 2009 Nowe dodatki: Płeć użytkownika oraz Dodatkowe strony

i ni jak nie wygląda mi to na 2007? A to że Ty wynajdowałeś Mody tak jak pisałam wyżej nie przeczę, wręcz potwierdzam.

Nie wspomnę już iż osobiście również przekazywałam Ci całkowicie poufną informację (na szczęście nie kompletną) odnośnie struktury zarządu serwisem i jak widać zachowałeś się jak takie małe dziecko, któremu ktoś zabrał lizaka i wypeplałeś wszystkim. No więc gratuluję tak właśnie zachowują się poważni i dorośli ludzie.

Zacytuję również swoją wypowiedź po raz kolejny:

Ania napisał/a:

P.S. Dodam jeszcze, że osobiście wiele razy na gg Cię upominałam i prosiłam o przystopowanie swojego jak sam nazwałeś "agresywnego" zachowania.

a Ty nic sobie z tego widać nie robiłeś i wdawałeś się w kolejne niepotrzebne "pyskówki", w jakie nie powinien wdawać się moderator.

I dalej ten sam "dorosły" człowiek, któremu zabrano lizaka pisze mi "Nie pozdrawiam" nie to nie ........ ja mimo wszystko pozdrawiam bo potrafię oddzielić funkcję moderatora od człowieka.

Offline

#22 2010-09-30 23:46:59

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

1. Dzidzia (jak ja ostatnio lubie to słowo... :-) ), czytanie ze zrozumieniem! Każdy dorosły powinien wiedzieć, ze czytanie to potęga!
Napisałem, dość chyba z resztą zrozumiale, że KAŻDY mod po dacie która podałem, został wgrany z powodu mojego lobbingu. Jaki mam na to dowód? Fakt, że ja je zgłaszałem administratorowi, on mówił "to tak, to nie, zrobi się" i pojawiały się. Pominąć należy fakt, ze łatwo sprawdzić, czy te mody prezentowałem na forum PRZED czy PO ich wgraniu...

2. Bardzo poufna informacja, ze jest grupa ważniaków w formie? Kpisz czy o drogę pytasz? Przecież zgodnie z prawem polskim każdy szary obywatel ma pełne prawo poznać strukturę kierowniczą formy, o ile nie jest to spółka niejawna, etc. Z resztą, co jest w tej informacji takie przeraźliwie tajne? Prezesi nie chcą być powiązani z tym forum? Tu akurat jestem w stanie ich zrozumieć.

3. PS dodałaś po tym jak odpisałem na twojego posta.
Nie mam obowiązku twoich uwag, z resztą nie wypowiedzianych w sposób jasny a tylko "ja myślę" uważać za polecenia "służbowe". Pytam, kiedy mnie naprostowano, a nie kiedy gadaliśmy sobie jak dwie psiapsiuły o sklepach.
Ja Ciebie prosiłem o większa aktywność, też doczekałem się wielu wspaniałych efektów, prawda?
Kto się zachowuje dziecinnie i nie przyjmuje nawet słowa krytyki... może niech ocenią userzy? Bo mam wrażenie, że ty zwyczajnie nie umiesz przyjąć roli moderatora.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#23 2010-09-30 23:57:34

Nelgor
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2010-02-13
Liczba postów: 3,060
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Ania, nie oszukujmy się. Czasy wgrywania modów na pun pamiętają "Dajnozordy".

Tak więc dziwię się, że w tym wątku zachowałeś się podobnie do tych użytkowników których ostrzegałeś, wyzywałeś , obrażałeś i banowałeś ....... ale jednego jestem pewna serwis nie upadnie dlatego, że przestałeś być moderatorem.

Dobra, nie upadnie. Ale tylko sie zaspami.

Ojejej...postaram się krótko...Mangel swoją wypowiedzią dowiodłeś tu, że nie byłeś wart tej funkcji.

Przyznam że z Manżem nie przepadamy za sobą... Ale, jakby to powiedzieć. Manż tutaj działał.

Ja rozumiem że trzeba sprawdzić każdego moda. Ale ile może to trwać? o_O

Okej, User się wypowiedział.

Ave Tux!

Ostatnio edytowany przez Nelgor (2010-09-30 23:58:18)


[Zamknij spamera] [Blog] [Opowiadania]
[Ich spreche Deutsch richtig]
klsi

Offline

#24 2010-09-30 23:58:58

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Drogi Mangelu odwaliłeś tu kawał dobrej roboty i nie przeczę, wręcz jak wspominałam potwierdzam, ale to administrator decyduje kto zasługuję na rangę, a kto nie i pewnie jak uzna że ja nie zasługuję na nią to tak szybko mi ją odbierze jak i szybko mi ją przyznał.

Ty znasz serwis tylko od strony panelu administracji, ja znam trochę szerzej więc Twoje wypowiedzi w tym wątku trochę mnie śmieszą.

Offline

#25 2010-10-01 00:04:34

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Mnie bawią inne sprawy - twoje paniczne wypieranie się spraw oczywistych, olewczość złośliwa tomka... Po co to kłamstwo o niejawnym zarządzie? Z resztą, jak prosiłem tomka o przysługę, okazałem się tak ważny, ze zarząd wypowiedział się na moja prośbę... w sobotę rano! Aż szok, że mojej prośby nie rozpatrzyli pozytywnie, biorąc pod uwagę godzinę i dzień tygodnia, oraz fakt, ze chyba specjalnie po to się zebrali...
Zamiast śmiać się ze mnie i przeinaczać fakty, moje słowa oraz chwalić, czego to nie wiesz, że ja ciemniak nie ogarniam nawet tego umysłem, poproś tomka - ten cały tekst nie jest tu dla ozdoby, czekam na jego dokładną odpowiedź - mam do tego prawo, jako user pun.pl. Chciał kontaktu przez forum, ma go. Ja nie chce uznania, chce wyjaśnień.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#26 2010-10-01 00:09:50

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Drogi Mangelu prosiłeś o przeniesienie swojego forum na inny adres, czyli prościej mówiąc o bazę danych, a wszyscy wiemy, że Regulamin wyraźnie mówi:

12. Serwis pun.pl jest wyłącznym właścicielem baz danych i tym samym nie udostępnia kopii bazy danych w żadnej postaci.

A Ty chciałeś wykorzystać swoją funkcję moderatora na uzyskanie bazy danych. Poza tym nigdy nie mówiłam o niejawnym zarządzie tylko o Zarządzie więc może to Ty nie przeinaczaj faktów.

Offline

#27 2010-10-01 00:11:28

Nelgor
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2010-02-13
Liczba postów: 3,060
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Każdy stara się jak może osiągnąć swoje. Manż próbował wykorzystać zasługi i funkcję. [sred])


[Zamknij spamera] [Blog] [Opowiadania]
[Ich spreche Deutsch richtig]
klsi

Offline

#28 2010-10-01 00:16:05

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Owszem, prosiłem o to- za lata pracy na rzecz serwisu, można by pomyśleć nad taką formą uznania, lepsze to niż "podziękowania" tomka.
Regulamin nie jest całkowicie zgodny z prawem, tomek wie o czym mówię. Pomijamy tu też sprawę faktu, ze ten zapis usankcjonowany jest tylko czyimś "widzimisię" i dlatego ten ktoś może go olać jeśli chce. :-)
Czemu tomek okłamał mnie w sprawie pytania kogokolwiek? I czemu twierdzisz, że informacje o zarządzie czy Zarządzie są niejawne, skoro zgodnie z literą prawa muszą być? Czy to spółka z ograniczoną jawnością? W takim wypadku, nie wolno prowadzić jej ogólnodostępnych działań w sieci.
No i czemu u licha posądzasz mnie tu o wykorzystywanie funkcji? Czemu wywlekasz bóg wie co i co chwile zmieniasz powody dla których należy mnie potępić czy oskarżyć? Przecież ja napisałem co myślę o serwisie i zachowaniu admina i to o tym jest ten wątek, prawda? Ale ja rozumiem, nie lubimy krytyki... Aż strach pomyśleć, ze sam robiłem za etatowego ignoranta.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#29 2010-10-01 00:30:22

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Trochę się powtarzasz......a poza tym skąd ja mogę wiedzieć co Ci mówił Tomek? I jakie niejawne informacje? Użytkownik nie musi wiedzieć jaka firma jest właścicielem serwisu pun.pl. Nie ma takiego prawa, które mówi iż dany serwis musi informować wszystkich kto dokładnie jest jego właścicielem. To tak jak ja nie podaję swojego nazwiska, a Ty podajesz i to już nasza osobista wola. Poza tym to, że tomek Ci nie "podziękował" raczej mnie nie dotyczy tylko to już sprawa między Wami raczej. Ja piszę co myślę ...po prostu i jak zawsze .... i powtarzam po raz kolejny......tak odwaliłeś kawał dobrej roboty i przecież to, że tomek Cię zdegradował, czy jakkolwiek to nazwać nie oznacza, że nie możesz dalej pomagać innym użytkownikom........ pewnie wszyscy się zgodzą ze mną, że Twoja pomoc w wielu kwestiach była i jest nieoceniona [sred])

Offline

#30 2010-10-01 00:35:51

Szpodel
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-28
Liczba postów: 2,459

Odp: Spowiedź i list byłego moderatora

Jest była i będzie. Mangel traci moda i wszyscy mówią, że jest wspaniały. A ja nie. Zawsze ceniłem wypowiedź Mangel'a i brałem ją pod uwagę czasem była nie słuszna ale nie każdy jest idealny. A tak szczerze aniu, śmiać mi się chce z twoich niektórych postów [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Szpodel (2010-10-01 00:36:12)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
farming-somulator22 - divibet - religia - projectsantos - mtanewrpg