Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2010-07-31 16:00:44

WRX
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-22
Liczba postów: 310

problemy i pytania

Ja mam tylko propozycję do kategorii "problemy i pytanie " na tym forum.
Powinniście zakazać robić tematów typu "help", Pomocy" , "mam pytanie" etc. Bo jest mnóstwo takich tematów . Użytkownik powinien już w temacie określić o co mu chodzi. no i być może wtedy skuteczniejsza by była opcja " szukaj:  [dblpt])


smoczek.gif
    Nie przejmuj się, że jesteś zerem w końcu z zer składają się miliony
                                     Ostatnio edytowany przez WRX (jutro 18:13:38)

Offline

#2 2010-07-31 16:21:28

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: problemy i pytania

Śmieszne, bo taki zakaz jest... Jak widać, nawet ty, osoba postulująca tego typu rzeczy, nie czytałeś regulaminu działu, więc czego oczekiwać od innych? A ja się tym zajmować nei zamierzam, egzekwowanie martwych praw jest uciążliwe.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#3 2010-07-31 16:32:54

WRX
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-22
Liczba postów: 310

Odp: problemy i pytania

Powiedzmy szczerze że mało kto czyta regulaminy [dblpt]) , przyznaję nie czytałem . Ale mogę odbić piłeczkę i zapytać po co regulamin? skoro i tak robią co chcą


smoczek.gif
    Nie przejmuj się, że jesteś zerem w końcu z zer składają się miliony
                                     Ostatnio edytowany przez WRX (jutro 18:13:38)

Offline

#4 2010-07-31 16:49:12

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: problemy i pytania

Żebym miał powód do banowania każdego nieprzystosowanego do życia w społeczeństwie bachora.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
enigmaasg - polskakawaleriazmechanizowana - chiny - wszstuchola - bloods-gang