Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-07-03 20:09:33

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Hentai World [+18]

logohentai.png

Nudzisz się, siedząc przed komputerem i oglądając bezmyślne strony? A może uwielbiasz hentai i brakuje Ci dobrego PBF-a o tej tematyce? Może po prostu szukasz forum, na którym możesz się odprężyć i dobrze spędzić czas? W takim razie zapraszamy na www.hentai-world.pun.pl!

Mimo tego, że dopiero powstaliśmy, już mamy wiernych graczy, którzy spędzają czas z ludźmi naładowanymi dobrą energią! Pytasz o treść? Mnóstwo dobrej! Wkurzają Cię PBF-y, gdzie zamiast opisów są zdjęcia? U nas tego nie znajdziesz! Dobrą treść wzbogaca miła dla oka grafika oraz przejrzyste rozłożenie działów. Aktywna administracja zapewnia rozrywkę eventami. Po założeniu KP masz duże szansę, że zostanie akceptowana od ręki, jeżeli wszystko zrobiłeś/aś od ręki.

Fabuła: Tokio High School - jedna z najlepszych szkół w Japonii. Okryta dobrą sławą, z bardzo dobrym poziomem nauki, jednakże uczniowie dobrze wiedzą, co tam tak naprawdę się dzieje... Pewien człowiek zapisał na dziedzińcu pewne zadania do wykonania, za które nieźle płacą. Równie dobrze możesz olać zadania i szukać tej jedynej. Albo znaleźć jakąś dziewczynę na raz i porobić z nią co nie co w różnych miejscach. Plaża, szatnia, łazienka... Gdzie chcesz. Z kim chcesz. Uważaj na dyrektora, bo jak wpadniesz, to on zrobi z Tobą coś więcej...

Posiadamy cztery profile, do których gracze się zapisują:
Humanistyczny (1 miejsce wolne)
Biologiczno-sportowy (brak miejsc)
Matematyczny (5 miejsc)
Matematyczno-fizyczny (5 miejsc)

W zależności od wybranego profilu, chodzimy na lekcje z którąś z klas. Oczywiście można uciec. Nie ma z góry ustalonych godzin, admin robi lekcje, gdy jest dużo osób z danej klasy.

Właśnie: wszystkimi postaciami, czyli dyrektorem, woźnymi, sekterarką itp. kierują admini! Są to tak zwane NPC.

Po upływie jakiegoś czasu, lub po zwiększeniu się userów, obecni pierwszoklasiści idą do drugiej, czyli wszystkie postacie na forum starzeją się o rok.

Jedyne, czego od Ciebie wymagamy, do pełnoletności!
Jeżeli zdecydujesz się na grę, pomimo nie ukończonych 18 lat, robisz to na własną odpowiedzialność.

Wejdź do nas i przekonaj się, że mamy szansę być jednym z najlepszych PBF-ów o tej tematyce.

www.hentai-world.pun.pl

Od razu mówimy, że niektóre opisy wziętę zostały z Densetsu Hentai za zgodą admina. Zrobiliśmy to, ponieważ jesteśmy duchową reaktywacją Densetsu, powiewem świeżości, której po jakimś czasie tam brakowało.

Ostatnio edytowany przez Shito (2012-07-03 20:11:20)

Offline

#2 2012-07-03 20:58:01

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: Hentai World [+18]

Nawet nawet [dblpt]) Z chęcią sobie pogram. Zarejestrowałem się i widzę ładne opisy, szeroko rozbudowane zdania itp. itd. Oprawa graficzna nic wspólnego z hentai nie ma, ale myślę iż nawet taka jest lepsza. Gorąco polecam [dblpt])

Offline

#3 2012-07-05 14:20:07

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Odp: Hentai World [+18]

Właśnie można zapisywać się do drugiego eventu - Zaginiony Skarb! Zapraszamy.

Offline

#4 2012-07-08 21:05:39

Brat_Deafa
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-25
Liczba postów: 790

Odp: Hentai World [+18]

A na pewno macie ukończone 18 lat?
Co do forum, chętnie bym ocenił ale mój wiek nie pozwala mi tam wejść.

Offline

#5 2012-07-09 13:31:54

Masutaro
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-20
Liczba postów: 153

Odp: Hentai World [+18]

18+ tylko dla formalności.

Offline

#6 2012-07-12 09:09:48

kubanosek
Użytkownik
Skąd: Sandomierz
Dołączył: 2010-03-07
Liczba postów: 761

Odp: Hentai World [+18]

"Z tego postu widać, że to Ty masz mały móżdżek, o ile go masz. Widać, że jesteś dzieckiem, odsyłając mnie do "naruciaka". Uwierz mi, znam 12 latków bardziej dojrzałych od Ciebie. Robicie to specjalnie? Gratuluję, wiele userów takim pismem nie zdobędziecie, wiele ludzi patrzy, jak piszecie, ale po co, skoro moszna pizać djalekdem jagiekos RMP.

Pozdrawiam."

I za to Shito, Twoje forum dostaje ocenę 0/10, za beznadziejnego administratora.
Ta zniewaga (Nom Game) krwi wymaga!


9033.jpg
Metal! :O

Offline

#7 2012-07-12 10:15:46

Hiyokori
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-28
Liczba postów: 3

Odp: Hentai World [+18]

Jako drugi *Jest jeszcze 2 oprócz Head admina* administrator Hentai-world chciałabym się wypowiedzieć.

Shito od kilku dni nie jest już adminem na naszym forum, a także na nim nie gra czy przebywa z powodu swego zachowania, gdzie wyżywał się na graczach i dlatego dostał bana.

Zatem proszę nas nie winić za to co on piszę, gdyż nie mamy i nie chcemy mieć z nim nic wspólnego.

Offline

#8 2012-07-12 18:29:45

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Odp: Hentai World [+18]

Wyżywałem się, hahah, pozdro. ;] Kto mnie wyzywał itp. to już milczycie, co? Nie chcecie mieć ze mną nic wspólnego? I co? Czemu nie powiecie, co wy odrabaliście, hmm?

Offline

#9 2012-07-13 10:35:13

Hiyokori
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-28
Liczba postów: 3

Odp: Hentai World [+18]

Sam zaczynałeś do nas z pretensjami, że nic nie wiedziałeś o resecie forum, trzeba było się nie unosić na cb. A po za tym to nie jest dział na kłótnie, zatem jak by co masz moje gg i innych administratorów jak masz coś do nas. A to, że się zachowywałeś jak idiota ze wsi *Za przeproszeniem, gdyż nie chce obrazić tych co tam mieszkają, bo sama tez nie mieszkam w mieście*, to nie nasza wina. *Mamy nową maskotkę na hentaiu - Szpadel*.

Offline

#10 2012-07-14 10:31:20

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: Hentai World [+18]

Ale dlaczego wy się kłócicie? To świadczy jedynie o was, że jesteście na wyjątkowo niskim poziomie emocjonalnym. Wracając do forum, to tak jak wspomniałem gram na nim. Z administracją nie miałem jakiś większych problemów (jedynie któryś przyczepił się o mój nick mimo iż w regulaminie nie ma nic napisanego o nieklimatycznych loginach. W sumie taki domyślny regulamin jak na punie [sred])). Ale tak ogólnie to jest w porządku. Wszyscy piszą posty na dobrym poziomie i powiedzmy, że forum całościowo trzyma fason. Zastanawia mnie tylko tło, ale jest to prawdopodobnie wina tego iż mam mac'a, a on ma strasznie dużą rozdzielczość.
Ocena ogólna: dobry z plusem [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Damian2054 (2012-08-14 22:15:56)

Offline

#11 2012-07-14 13:32:51

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Hentai World [+18]

Ale dlaczego wy się wykłócacie? To świadczy jedynie o was, że jesteście na wyjątkowo niskim poziomie emocjonalnym.

No to mnie rozbawiłeś dzieciaku! [dblpt]) Pierwsza sprawa to co to za dziwne słowo, wykłócacie... wielkie nieba. Druga sprawa, Twoim zdaniem lepiej jest się zamknąć, podkulić ogon i nie walczyć o swoje? Byle tak dalej.

Ostatnio edytowany przez Hogsmed (2012-07-14 13:36:56)


Kazam Kazam.

Offline

#12 2012-07-28 13:25:49

Czarny Marker
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-26
Liczba postów: 103

Odp: Hentai World [+18]

"Część opisów została skopiowana z Densetsu Hentai za zgodą administratora."

DAFUQ what? @__@


Bo tak.

Offline

#13 2012-10-08 10:23:59

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Odp: Hentai World [+18]

Na dniach podamy link do reaktywacji HW robionej pod inną nazwą.
Ten sam HW, który przyciągał masę graczy.
Dodajemy malutkie poprawki, mogę zdradzić, że jedną z nich jest zrezygnowanie z zadań na rzecz czegoś innego. [sred])

Offline

#14 2012-10-08 15:18:16

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Hentai World [+18]

Wczoraj została wykonana grafika na forum kontynuacyjne HW.

Offline

#15 2012-10-08 18:58:04

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Odp: Hentai World [+18]

www.tokyohentai.pun.pl
Pełnoprawna reaktywacja Hentai World!
Najważniejsza zmiana:
Nie ma już wyzwań, kasę zbieramy poprzez prace dorywcze!
Reszta została praktycznie bez zmian, bo według nas jest w porządku.
Prosilibyśmy o sugestie, co można poprawić i o oceny.
Oczywiście także prosimy o rejestrację i aktywną grę!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testlife - tekvex - specyfic - logopedzi - playyourgame