Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-04-14 19:56:11

inqual
Użytkownik
Dołączył: 2010-09-25
Liczba postów: 45

Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

Witam wszystkich.

Moje forum nie jest jeszcze skończone, jestem dopiero w trakcie tworzenia [dblpt])
Robię to tydzień, myślę że 30dni zejdzie jeszcze zanim wrzucę pełne zaproszenie [dblpt])

Forum ogólnie poświęcone mojemu można powiedzieć dzieciństwu.
Nie widziałem dobrze zrobionego forum w tej tematyce (może przeoczyłem) dlatego postanowiłem zrobić własne.

Chciałbym żebyście ocenili wygląd i informacje które znajdują się w wątkach. Jak myślicie jestem na dobrej drodze ? Co zmienić ? Co dodać ? [dblpt])

@EDIT
PADŁAM JAK ZOBACZYŁEM BRAK LINKU !!!!!!!!!!!!!!!

www.dragonballgrapbf.pun.pl

Ostatnio edytowany przez inqual (2013-04-15 16:17:26)

Offline

#2 2013-04-14 19:57:22

Sher
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-15
Liczba postów: 172

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

Co zmienić ? Co dodać ?

Przede wszystkim, możesz dodać link do forum.

Offline

#3 2013-04-15 15:49:44

Adriano42
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-20
Liczba postów: 174

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

A gdzie link do forum?

Offline

#4 2013-04-15 20:36:24

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

inqual napisał/a:

@EDIT
PADŁAM JAK ZOBACZYŁEM BRAK LINKU !!!!!!!!!!!!!!!

Padłem jak zobaczyłem forum [dblpt][pion] Niemniej jednak pozwolę sobie na głębszą ocenę.

Grafika: Nie oceniam czegoś czego praktycznie nie ma.

Treść: Tutaj też coś pominę, mianowicie tragiczne formatowanie tekstu zniechęcające do czytania osoby takie jak ja, które mają jakieś swój poczucie estetyki i zwyczajnie nie tykają się czegoś co wygląda z ich perspektywy jak coś napisanego "na odwal się". Po kiego grzyba spacje przed pytajnikami, dwukropkami? Nie można tego sprawdzić przed zatwierdzeniem posta? Trafić na posta, którego długość przekracza dwie linijki to nie lada wyczyn. To ma być PBF czy co? Nie wiem czy obiło Ci się o uszy, ale podstawą w tego typu grasz jest treść, posty powinny zawierać wiele fabularnych opisów, informacji, wyjaśnień itp. To co masz u siebie nadaje się najwyżej na śmietnik, serio. Doskonałym podsumowaniem tego forum niech będzie ten temat. Poza tym samo zaproszenie zniechęca kliknięcia w link.

Żeby być "Wielkim Panem Adminem" trzeba najpierw prezentować sobą jakiś poziom. Takim poziomem na pewno nie jest forum, które wystawia się po kilku dniach "pracy". Weź się za siebie, włącz konserwację i zacznij pracować na treścią, w przeciwnym wypadku jedynym graczem będziesz Ty sam, nie licząc znajomych i rodziny grającej z litości. Tak, mój post jest napisany w bardzo negatywny sposób, ale nie może być inaczej gdy widzi się kolejne zapychające bazę forum, niestety.

Offline

#5 2013-04-16 06:19:17

inqual
Użytkownik
Dołączył: 2010-09-25
Liczba postów: 45

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

rezystor, zwracasz uwagę na znaki zapytania podczas gdy ty popełniasz błędy ortograficzne takie jak "Grasz" zamiast "Grach" lub "na" zamiast "nad".
Co do "Wielki Pan Admin" to nie ja to ustawiłem a treść na PBF ma za przeproszeniem Gów** do reprezentowanego poziomu którego widać ty niestety nie posiadasz.

Co do pozostałej części oceny mogę się zgodzić.

Offline

#6 2013-04-16 08:14:33

Kannotekina
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13
Liczba postów: 60

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

Inqual, Literówki nie są błędami ortograficznymi.

Offline

#7 2013-04-16 09:42:23

Baczus
Użytkownik
Skąd: ten spam?
Dołączył: 2010-02-25
Liczba postów: 448
WWW

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

Pierwszy wątek jaki mi się otworzył:
http://www.dragonballgrapbf.pun.pl/viewtopic.php?id=104
Nie skomentuję nawet.
Tematyka forum jest bardzo rozległa, więc możesz się przyłożyć trochę, a zrobisz dobre forum z tego, co ciężko teraz jakoś nazwać.
Ocenię jak zobaczę rozwiniętą bardziej grafikę w wątkach i dopracowany Layout na stronie głównej.

Offline

#8 2013-04-16 12:42:24

inqual
Użytkownik
Dołączył: 2010-09-25
Liczba postów: 45

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

Baczus napisał/a:

Pierwszy wątek jaki mi się otworzył:
http://www.dragonballgrapbf.pun.pl/viewtopic.php?id=104
Nie skomentuję nawet.

Chyba nie zrozumieliście tego że to nie skończona strona, poddana jedynie ocenie na pierwszy rzut oka a nie ocenie treści wątków...

"..." oznacza że trzeba to uzupełnić.
Tematyka na prawdę rozległa i dopełniać forum będę z 2miechy zapewne.

Offline

#9 2013-04-16 13:36:20

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

rezystor napisał/a:

Padłem jak zobaczyłem forum  Niemniej jednak pozwolę sobie na głębszą ocenę.

Grafika: Nie oceniam czegoś czego praktycznie nie ma.

Treść: Tutaj też coś pominę, mianowicie tragiczne formatowanie tekstu zniechęcające do czytania osoby takie jak ja, które mają jakieś swój poczucie estetyki i zwyczajnie nie tykają się czegoś co wygląda z ich perspektywy jak coś napisanego "na odwal się". Po kiego grzyba spacje przed pytajnikami, dwukropkami? Nie można tego sprawdzić przed zatwierdzeniem posta? Trafić na posta, którego długość przekracza dwie linijki to nie lada wyczyn. To ma być PBF czy co? Nie wiem czy obiło Ci się o uszy, ale podstawą w tego typu grasz jest treść, posty powinny zawierać wiele fabularnych opisów, informacji, wyjaśnień itp. To co masz u siebie nadaje się najwyżej na śmietnik, serio. Doskonałym podsumowaniem tego forum niech będzie ten temat. Poza tym samo zaproszenie zniechęca kliknięcia w link.

Żeby być "Wielkim Panem Adminem" trzeba najpierw prezentować sobą jakiś poziom. Takim poziomem na pewno nie jest forum, które wystawia się po kilku dniach "pracy". Weź się za siebie, włącz konserwację i zacznij pracować na treścią, w przeciwnym wypadku jedynym graczem będziesz Ty sam, nie licząc znajomych i rodziny grającej z litości. Tak, mój post jest napisany w bardzo negatywny sposób, ale nie może być inaczej gdy widzi się kolejne zapychające bazę forum, niestety.

+1

inqual napisał/a:

Co do "Wielki Pan Admin" to nie ja to ustawiłem a treść na PBF ma za przeproszeniem Gów** do reprezentowanego poziomu którego widać ty niestety nie posiadasz.

Napisz jeszcze raz, tym razem po ludzku, żeby było można coś zrozumieć.

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-04-16 14:05:57)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#10 2013-04-16 14:24:34

inqual
Użytkownik
Dołączył: 2010-09-25
Liczba postów: 45

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

No właśnie zadziwię cię zapewne gdyż to jest w pełni po polsku [dblpt])

@EDIT
Zresztą nie warto robić off topka.

Ostatnio edytowany przez inqual (2013-04-16 15:15:46)

Offline

#11 2013-04-16 15:59:03

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

inqual napisał/a:

No właśnie zadziwię cię zapewne gdyż to jest w pełni po polsku [dblpt])

Nie, nie jest. [dblpt][slash]

Do poczytania: Jak dobrze zareklamować forum

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-04-16 16:03:35)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#12 2013-04-16 16:56:40

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Dragon Ball PBF - Gra Dragon Ball [Ocena]

inqual napisał/a:

rezystor, zwracasz uwagę na znaki zapytania podczas gdy ty popełniasz błędy ortograficzne takie jak "Grasz" zamiast "Grach" lub "na" zamiast "nad".
Co do "Wielki Pan Admin" to nie ja to ustawiłem a treść na PBF ma za przeproszeniem Gów** do reprezentowanego poziomu którego widać ty niestety nie posiadasz.

Co do pozostałej części oceny mogę się zgodzić.

Ja wiem, prawda boli, ale zwracanie mi uwagi na literówki (o tym, że to nie są błędy ortograficzne zostałeś już poinformowany) w takim poście to śmiech na sali. Tym bardziej jeżeli jest to pisane jako kontrargument na własną nieudolność. Nie łatwiej spuścić głowę i przyznać się do tego, że się nie potrafi poprawnie pisać? Nie nadajesz się na administratora i tyle, każdy Twój post w tym temacie tego dowodzi. Tak, poziom człowieka odzwierciedlają jego teksty tak samo jak ocenia się kogoś po tym jak się wypowiada. Mam w nosie, jako potencjalny gracz tego "PBF-a", czy ten jakże idiotyczny tytuł nadałeś sobie sam czy został Ci przyznany w spadku po babci. Wchodzę i oceniam co mi się nie podoba, tak jak robi to każdy inny, nawet Ty przeglądając inne fora.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
test23235665765765877 - esports-gaming - xmegamcx - bossmafia - dziwneforum