Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-08-23 19:54:40

szymon0898
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-14
Liczba postów: 35

www.n-w-u.pun.pl

Na początku chciałbym prosić o to, żeby nie pisać, że jest obecnie plaga PBF'ów o wrestlingu, a SPRAWIEDLIWIE ocenić [dblpt])

2555flv.png

Forum zostało utworzone: 23 Sierpnia o godzinie 20:00!
www.n-w-u.pun.pl

Witam forumowiczy pun.pl Jak wiecie ostatnio wśród PBF'ów, pojawiała się plaga tematyki Wrestlingowej. Wiele z nich są podobne i różnią się tylko nazwami gal lub grafiką. Wiele z nich szybko popadały lub powoli padają. I mam dość czytania informacji na punach "Najlepszy PBF o Wrestlingu w Polsce" ponieważ nie można bezsenswonie tak o tym pisać. Pochwalić się tym może jedno forum Wrestlingu, które mocno szanuje i życzę im powodzenia, chociaż i tak to nie jest taki pbf, jak te z dawnych lat. My planujemy dać Wam totalny "OldSchool" czyli jak pierwsze fora w historii, bez bajerków typu (Punkty Doświadczenia, Zwinność, Siła mięśni). Zresztą przeczytajcie informacje na dole, a może bardziej Wam zaiskrzy nasz pomysł.

Pamiętajcie, wchodząc na forum, że może wydawać Wam się "troche puste", ponieważ większość rzeczy wsadziliśmy jako subfora, po to by forum było czytelniejsze i by nie było wszystkiego nawalone.


Co Wam proponujemy?(reszta na samym dole)1.
1) Każdy użytkownik będzie oznaczony pewnym "statusem". Podział na statusy wygląda tak:
# Main Eventer - zawodnik najbardziej ceniony przez swojego Generalnego Managera. Kiedy gracz osiągnie dany status, może ubiegać się o najważniejsze pasy federacji, jednak musi się starać robić ciekawe segmenty.
# Upper Midcarder - Zawodnik, któremu już naprawdę niewiele brakuje, by stać się Main Eventerem, jednak musi bardzo się wysilić, by dostać się do elitarnej, najlepszej grupy. Musi pisać bardzo ciekawe segmenty, dobrze walczyć i udzielać się na forum, bo wiadomo, że n-w-u to nie tylko gra, ale i również zabawa [dblpt]).
# Mid Carder - zawodnik "po środku", między Main Eventerem i Upper Carderem. Kiedy gracz jest Mid Carderem, może ubiegać się o pasy z "dolnej pułki", które są i tak dużym osiągnięciem.
# Low Carder - zawodnik, który uznawany jest jako "ten słabszy" - co nie ma nikogo urazić. Podkreślamy tym, tylko to że musi poczekać i popracować, by móc dążyć do zdobycia Title Shotu o pas Mid Carderowy.

2)Na forum znajdują się 2 Brandy Główne, które są sobie stosunkowo równe i oba mają pasy, o które można walczyć.
xoo4ds.jpg
WWE_Heavy05.jpg
Główny pas Rosteru RAW, jak i najbardziej prestiżowy i najważniejszy w WWE-Universe. Pas dla Main Eventerów.
wweunitedstates.jpg
Drugi pas Rosteru
RAW , o którego mogą ubiegać się Mid Carderzy!

28bwneg.png
wwe_wo11.jpg
Najważniejszy pas Rosteru
SmackDown! , oraz drugi najważniejszy pas federacji WWE-Universe - mogą ubiegać się o niego Main Eventerzy.
wwe_in10.jpg
Drugi pas Rosteru
SmackDown! , poświęcony dla Mid Carderów tego brandu.

Pasy między brandowe:
wweworldtagteam.jpg
Pas dla Tag Teamów!
WWE_Divas.jpg
Jedyny pas dla kobiet!

Dodatkowe Osiągnięcia: [/size]
WWE_Rumble_2007.jpg?t=1275280517
Info: Zawodnik musi na gali PPV Royal Rumble wygrać Main Event - Battle Royal.
Zastosowanie: Zwycięzca wygrywa "bilet" na największą galę roku, Wrestlemanie i sam wybiera sobie przeciwnika, z którym chce walczyć.

WWE_MITB2.jpg?t=1275280536
Info: Zawodnik musi wygrać kilkuosobowy Ladder Match i zdjąć walizkę.
Zastosowanie: Posiadacz danej walizki w każdym momencie może ją zainkasować na Championie.


WWE_King_of_the_Ring.jpg?t=1281592976
Info: ]Zawodnik musi wygrać turniej 1 vs 1, składający się z kilku rund.
Zastosowanie: Do Gimmicku dodany tytuł "Króla" oraz dostaje się berło i koronę.

BraggingRightsTrophy.jpg?
[Info: Smackdown! i RAW dostaje kapitana swojego brandu(drużyny). Kapitan wybiera sobie zawodników do teamu(liczbę poznamy wkrótce) i obaj kapitanowie z drużynami walczą w Elimination Tag Team Match.
Zastosowanie: Zwycięzki roster wywalcza miano lepszego oraz dostaje puchar.

3)
k9wdar.png
Gale PPV odbywające się raz na miesiąc, każda pod inną nazwą! W nich odbywają się najważniejsze walki dla federacji, o pasy oraz o rozwiązania konfliktów!


4)
2u94h79.png
Walki towarzyskie, ustalane między graczami, o każdej możliwej porze bez pozwoleń administratora!

Krótkie Infromacje Ogólne:
Forum zostaje założone na podstawie, starych najlepszych PBF'ach w historii Polskich gier tej tematyki. Jak widzicie nowe fora dają nam nowe własne brandy, własne PPV i różnego tego typu rzeczy. My jednak pamiętamy, że nasze pierwsze forum WWE-Universe miało 600 użytkowników dlatego, ponieważ było naturalne, bez upiękrzania, bez zbędnych, nowych opcji - ale miało "to coś". Przywracamy SmackDown! i RAW, oraz oryginalne WWE PPV, po to byście grali jak dawniej
#UWAGA: Usuneliśmy opcje siły zawodnika, ponieważ wydawała nam się zbędna. Po co wydawać kasę na te całe sterydy, siłownie jak i tak potem nikt nie patrzy na to tylko na talent w pisania postów.


Nabycie podstawowych informacji:

1. Pierwsze co powinieneś zrobić to przeczytać regulamin forum. Kliknij Tutaj

Jak zacząć grę:

1. Teraz powinieneś zrobić Kartę Postaci, dlatego:
a) Powinieneś sprawdzić tu ->Zajęte Postacie -klik czy postać, którą chcesz grać nie jest zajęta.
b) Zapoznać się ze wzorem założenia Karty Postaci -> Wzór Karty Postaci - klik
c) Kopiujesz Wzór Karty Postaci i swoją postać zakładasz w oddzielnym wątku w tym dziale, wypełniając owy wzór -> Zapisy
d) Przypominamy, że jeżeli chcesz grać postacią z prawdziwego wrestlingu, masz prawo posiadać tylko prawdziwe ataki tej postaci i upodobniać się do niej.
2. Po ukończeniu zapisu, musisz poczekać aż admin zaakceptuje twoją Kartę Postaci i przydzieli Ci brand (ponieważ brand, który wybierzesz - może zostać odrzucony)
3. Po tym wszystkim powinieneś dowiedzieć się kilka, szczegółowych informacji -> Płace zawodników, Sponsoring i Zarabianie oraz Prestiż


Stały bywalec New WWE-Universe
Jeżeli nudzisz się i nie masz co robić, na forum możesz również wirtualnie spotykać się ze znajomymi.
1. Centrum Miasta - tutaj znajdują się różne tematy z miejscami, które możesz odwiedzać, oraz jedno Subforum o nazwie "Centrum Handlowe", w którym możesz nabywać różne ciekawe rzeczy, takie jak: samochody i mieszkania!

2. Obrzeża Miasta - tutaj podobnie jak w Centrum Miasta, lecz różnią się miejscami. W Obrzeżach, będzie znajdywać się plaża, parki, sanatoria itp.

3. "Prywatność" - tutaj masz dwa Subfora:
3a. Websites - tutaj możesz założyć swojego Facebooka, lub Twittera dla "fanów" i w nim podawać nowe informacje, zdjęcia i tym podobne.
3b. Dzielnica Mieszkalna - kiedy zarobisz pieniądze, możesz kupić dom w: Centrum Miasta>Centrum Handlowe, a po jego kupnie robisz osobny wątek z nazwą swojej postaci np. "Dom Edge'a" i w nim opisujesz swoje mieszkanie. Możesz również zapraszać do niego znajomych i tam z nimi przesiadywać.

4. Propozycje - tutaj możesz zamieszczać swoje pomysły i propozycje, które widziałbyś u Nas na forum, jednak pierw zapoznaj się z ich regulaminem.

5. Konkursy - tutaj będą znajdywały się konkursy zamieszczane przez administracje, w których będziesz miał prawo brać udział! Każdy konkurs ma nagrode.

6. OFFTOP - nie będę dawać już linków, ponieważ bez problemowo go znajdziecie. To cały dział, zajmujący się: zabawami, dyskusjami o Wrestlingu i Sporcie, możliwość typowania gal oraz pokazania całemu forum waszego talentu graficznego i nie tylko.


Pełnoprawny Wrestler

1. Jeżeli chcesz pokazać swoje umiejętności Generalnemu Managerowi swojego brandu, zgłoś się w jego biurze w odpowiednim temacie i poczekaj na jego decyzje.
2. Jeżeli dostaniesz walkę na RAW/SmackDown! powinieneś dogadać się z przeciwnikiem/ami i rozegrać ją (masz tydzień od wydania karty).
3. Jeżeli nie chcesz czekać do następnej tygodniówki, możesz rozegrać walkę treningową na SuperStars, która nie będzie miała większego znaczenia, zapoznaj się z tym regulaminem Regulamin Superstars
4. Ciosy Uniwersalne(by sprawdzić jakie ciosy zna każdy zawodnik)
5. Pamiętaj, że GM sam wybiera swoich 'kandydatów' do pasów mistrzowskich, a ty jedynie możesz pisać do niego w biurze lub na ringu i się o to upominać. GM będzie rozważał twoje upominanie, lecz musisz pokazywać się z dobrej strony w ringu!
6. Szpital - tutaj leczymy nasze kontuzje szybciej niż bez możliwej rehabilitacji. Tematy z kontuzjami zawodników, tworzą Admini i sami ustalają czas trwania!
7. Możecie również założyć Tag Team, jednak musicie pamiętać - że każdy z nich musi mieć jakąś historie założenia na ringu, lub Backstage!
8. To już chyba jeden z ostatnich punktów i myślę, że bardzo ważny. Pamiętajcie, że każdy z nas może mieć 15 ciosów i tylko takie, które kiedyś wykonywała nasza wybrana postać z prawdziwego Wrestlingu. Jeżeli jednak kupujecie Dom i przy tym dochodzą ciosy i jak twoja postać nie ma już innych ciosów, ponieważ miała mały Move-Set możesz dokupić inne, ale musisz konsultować to z adminem i pytać o pozwolenie (chcemy uniknąć czegoś takiego, że ktoś ma RKO, Spear, Tombstone, AA itp itd.)


Teraz zapytacie pewnie, dlaczego warto grać na naszym forum? Po krótce postaram się Wam odpowiedzieć:
- Nasze forum około roku temu mogło chwalić się duużą grywalnością oraz zainteresowaniem użytkowników - mieliśmy 600 userów!
- Tylu użytkowników osiągneliśmy poprzez to, że forum nie było bajerowane nowymi 'opcjami' które nie sprawdzają się w praktyce, dlatego wracamy do "Starej Szkoły" i nie bedziemy patrzeć w sposób "ten ma więcej % siły to znaczy, że jest lepszy" - liczy się jedynie pomysł na swoją psotać i umiejętności pisania postów w walkach, oraz udzielanie się na forum w sondach etc
- Wydaje mi się, że jakimś sporym plusem jest powrót do gal, które były stosowane w najlepszych PBF'ach w historii, których niestety brakuje, czyli SmackDown!, RAW, Superstars!
- Administracja, która umie zachować się w każdej sytuacji, mam na myśli to że ma duże poczucie humoru co daje możliwość pożartowania ze wszystkiego, ale również też jest profesjonalna w tym co robi, jak i bardzo doświadczona.
- Kolejny czynniczek to, że mamy naprawdę bardzo dobrą oprawe graficzną, ja osobiście jestem pod wrażeniem naszego grafika. Forum jest CZYTELNE, "ŚWIEŻE", bez zbędnych for, które jedynie robią burdel.
- Każdy user dostanie swój "status". Czyli Ci, którzy będą mieć najlepszą formę w jakimś okresie będą nagradzani.
odpowiednimi "nagrodami" w postaci pasów, ale to już mówiłem na początku!
- Grę na wysokim poziomie!
- Możemy zapewnić Wam naprawdę masę rozrywki, jednak musicie nam w tym pomóc i mobilizować się do walk
- Najlepszego albo conajmniej jednego z najlepszych grafików w tych PBF'ach Wrestlingu! Robił już dla Was jedno forum, któro też zabłysneło mocno na rynku

2555flv.png

Ostatnio edytowany przez szymon0898 (2011-08-23 22:37:03)

Offline

#2 2011-08-23 22:21:57

Andreasan
Użytkownik
Skąd: wiem, że wiesz?
Dołączył: 2009-07-19
Liczba postów: 2,525

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Wywal tą walącą po oczach czcionkę to może przeczytam.


ncwuserbar.png
Take me down to the Paradise City...

Offline

#3 2011-08-24 07:25:46

Steven
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-16
Liczba postów: 146
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

A więc graficznie forum dość ładnie zrobione choć ja tam bym wywalił Jasia Cena z loga bo to odstrasza,po za tym rangi na forum trochę nie pasują do klimatu wrestlingu.Co do treści to nic nowego kojeny pbf może być coś nowego (pisze może bo ja nic nie znalazłem).Ocena 5/10 bo jestem fanem wrestlingu! [dblpt]D


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#4 2011-08-24 09:23:27

ichgak
Użytkownik
Skąd: Dolina skoczków
Dołączył: 2010-10-17
Liczba postów: 522
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

A ja bym cię Steven nauczył interpunkcji i ortografii.

Offline

#5 2011-08-24 11:43:28

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Ja natomiast zarówno Ciebie Steven i ichgak'a tak kopnąłbym w tyłek, żebyście tu więcej nie wracali -.-

Taa... zaproszenie rozbudowane, ale ja się pytam: po co? To miejsce służy po to, że krótko opisać forum, a nie wywalać od razu całą mechanikę. Również nie przeczytałem tego całego, jedynie najistotniejsze dla mnie elementy. Ostatni "rozdział" w tym ogromnym zaproszeniu mnie rozbił. Co z tego, że kiedyś mieliście 600 zarejestrowanych. Biorąc po uwagę fakt, iż zaczynacie od nowa ten argument jest bez sensu. Nie ma to jak chwalić samego siebie... a może o tym czy potraficie się zachować zdecydują gracze? Ogólnie to zaproszenie wypadło na minus.

Teraz to co lubię najbardziej, grafika. Czytam, że macie najlepszego grafika, który stworzył fenomenalną szatę i widzę na końcu świetny banner/sygne/ujwieco - myślę sobie, że jak otworze www to będę miał okazje zobaczyć coś na prawdę niepowtarzalnego, bo ten banner, przedstawiony tutaj, jest dla mnie świetnie wykonany. Wchodzę na forum i... kiszka. Po prawdzie header świetny, wtapia się w tło i w ogóle, ale im bardziej się rozglądam tym gorzej dla Was. Może i każda praca z osobna jest fajna, ale całość, połączona w ten sposób to IMO tragedia (tragedia, ale na dużo lepszym poziomie oczywiście). Wszystko jest takie kwadratowe, niedopasowane, no nie podoba mi się w ogóle. Kolega grafik ma niestety problemy z wyobraźnią. Moim zdaniem szata graficzna jest do poprawy, a grafiki pod działy do wyrzucenia i spalenia (znowu to samo, tak samo itp. itd. Po co te grafiki skoro i tak muszę klikać na nazwę działu, żeby się do niego przenieść?). Jeszcze rangi... szerokościowo niedopasowane i brzydkie.

Treść. Tutaj jest dobrze, nawet bardzo dobrze, ale to tylko i wyłącznie za sprawą graczy, którzy w walkach (znaczy to co tam znalazłem) rozpisują się nadzwyczaj. Bardzo podoba mi się to, że nie ma statystyk, w tego typu PBF'ach być ich nie powinno, ponieważ nie mają najmniejszego sensu. Porównywać do tych konkurencji, która prezentowała się ostatnio nie ma co, widać, że mamy do czynienia z forum, w które zostało włożone sporo pracy, aczkolwiek wymaga jej jeszcze teraz. Nie wykonam niezwykle dogłębnej analizy, ponieważ pbf wrestling to nie jest mój konik.

Pozdrawiam.

Offline

#6 2011-08-24 14:11:01

Matthew
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-22
Liczba postów: 88

Odp: www.n-w-u.pun.pl

rezystor napisał/a:

Moim zdaniem szata graficzna jest do poprawy, a grafiki pod działy do wyrzucenia i spalenia (znowu to samo, tak samo itp. itd. Po co te grafiki skoro i tak muszę klikać na nazwę działu, żeby się do niego przenieść?).

Jak już szymon pisał, chcieliśmy powrócić do dawnych czasów, dlatego nie robiłem jakichś specjalnych innowacji w tym jak ta grafika wygląda. Robiłem tak jak dawniej tylko w ulepszonej wersji, ale rozumiem twoje zdanie i może z czasem to poprawimy.

Ale wracając do forum to chciałem tylko dodać rzecz dość istotną, która nie była wspomniana - statystyki. Forum zostało otwarte wczoraj o 20.00 a statystyki (na chwilę obecną) przedstawiają się następująco:

Najwięcej użytkowników (30) było Dzisiaj 11:17:22

Wszyscy użytkownicy: 68
Wszystkie wątki: 161
Wszystkie posty: 676

Tak więc są raczej dosyć dobre, szczególnie że jak już rezystor wspominał treść postów (tych spoza HP) jest imponująca, i dosyć rzadko spotykana na forach tego typu.


Szukam osoby/osób chętnych do stworzenia oraz prowadzenia PBF'u o tematyce Dragon Ball. Chętnych proszę na gg 24321302. Grafikę zapewniam ja.

Offline

#7 2011-08-24 20:07:27

kadelion
Użytkownik
Skąd: Koxland:P
Dołączył: 2011-06-24
Liczba postów: 53
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Ładnie jest tyle że forum ma dużo użytkowników przyznam ale to kolejny nudny pbf o Wrestlingu [dblpt]D gdy by to był jedyny pbf o Wrestlingu to bum dał 9/10 ale tak to daje 5/10.

Pozdro

Offline

#8 2011-08-25 20:02:21

johngreen
Użytkownik
Skąd: wiecie ,że to ja?
Dołączył: 2011-07-02
Liczba postów: 483

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Kadelion ty wogóle czytasz co on na początku napisał jak nie to się nie odzywaj!
Grafika7/10(wszystko jest w porządku,ale dostałeś 7 za to że tło jest nie równe i widać czarny pasek a to jest duży błąd)
Skrypty 7/10(nic szczególnego )

Razem 7/10

A i jeszcze jedno mógłbyś zrobić tak by po przyciskaniu obrazka pod forami przenosiło na daną stronę ,bo takie rzeczy ułatwiają życie.


teenbookforumusbar.png

Offline

#9 2011-08-27 01:11:02

ArFF
Użytkownik
Skąd: Gród Kopernika <3
Dołączył: 2011-04-09
Liczba postów: 38
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Na wstępie powiem, że zaproszenie jest straszne. Za długie, zbyt szczegółowe  i za mało konkretne.  Przeczytałam je, ale straciłam przez Was kilka minut mego życia ; p

Przejdę do oceny.
Graficznie nie jest źle, poza tym że obrazki pod fora "typowe", a tło niedopasowane, przez co psuje cały efekt. Pokłon jednak w stronę pana "M" , bo zrobił spore postępy jeśli chodzi o grafikę.

Skrypty.. tu aż o pomstę woła to, o czym wcześniej wspomnieli moi przedmówcy. Po kliknięciu na obrazek pod forum, powinno nas przenosić do tematu. Bez tego jest nieporęcznie. (a może to moje osobiste przyzwyczajenia to sprawiają ;x)
Dość dobrze wygląda ogłoszenie. Stopka bez szaleństw.

Przeglądam treści i.. pierwsze pytanie mi się rzuca, po co Wam dwa razy opisane zarabianie? ^^  Myślę, że ktoś się pomylił, więc pewnie to naprawicie [sred])

Sposób rozgrywania tygodniówek znam i wiem że się sprawdza, ale... powodzenia dla administracji z porządkowaniem subfor ;] (później robi się z tym nie mały bałagan)
Jakość postów w walkach bardzo różna, co jak wiadomo zależy w dużej mierze od jakości zawodników...  początki bywają obiecujące, ale.. później jakość się psuje [dblpt][slash] Trzeba nad tym popracować kochani. Ale kogo ja pouczam, w końcu to ta sama branża ;]

Podsumowując... trzymam kciuki za to forum, z resztą jak za każde o Wrestlingu.
Chciałabym by jakieś utrzymało się dłużej niż tydzień-dwa.  Wówczas w końcu będzie można z kimś normalnie nawiązać współpracę, a tak... marne szanse na jakieś wspólne eventy dla for, a przecież można nimi tak wspaniale uszczęśliwiać userów.
Pomyślcie też nad tym tłem, bo fatalnie to wyszło w mojej rozdzielczości [dblpt][slash]


userbarlow1.png
Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem.
                                                                              &#8212; Jonathan Davis

Offline

#10 2011-08-27 20:45:58

Matthew
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-22
Liczba postów: 88

Odp: www.n-w-u.pun.pl

ArFF napisał/a:

Skrypty.. tu aż o pomstę woła to, o czym wcześniej wspomnieli moi przedmówcy. Po kliknięciu na obrazek pod forum, powinno nas przenosić do tematu. Bez tego jest nieporęcznie. (a może to moje osobiste przyzwyczajenia to sprawiają ;x)

Tą sprawę już poprawiłem : D. Od teraz po kliknięciu w obrazek przechodzi się do działu.


ArFF napisał/a:

Przeglądam treści i.. pierwsze pytanie mi się rzuca, po co Wam dwa razy opisane zarabianie? ^^  Myślę, że ktoś się pomylił, więc pewnie to naprawicie ;)

To także zostało już poprawione


ArFF napisał/a:

Pomyślcie też nad tym tłem, bo fatalnie to wyszło w mojej rozdzielczości :/

Tło zostało zrobione pod wymiary 1366x768. I jak na razie nikt się jeszcze na nie nie skarżył (z forum) tak więc albo masz większą rozdzielczość ekranu albo jakiś błąd : /


Szukam osoby/osób chętnych do stworzenia oraz prowadzenia PBF'u o tematyce Dragon Ball. Chętnych proszę na gg 24321302. Grafikę zapewniam ja.

Offline

#11 2011-08-27 21:49:35

ArFF
Użytkownik
Skąd: Gród Kopernika <3
Dołączył: 2011-04-09
Liczba postów: 38
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

mam większą, jednakowoż powinniście się postarać, by na każdej forum wyglądało dobrze ^^  Takie moje skromne zdanie [sred])


userbarlow1.png
Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem.
                                                                              &#8212; Jonathan Davis

Offline

#12 2011-09-02 20:29:58

Matthew
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-22
Liczba postów: 88

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Coś temat trochę przycichł.

Aktualnie ( czyli 1,5 tygodnia działania ) nasze statystyki przestawiają się następująco:

Wszyscy użytkownicy: 104
Wszystkie wątki: 296
Wszystkie posty: 3506

I to ciągle rośnie ! Dodatkowo mamy już rozegrane po jednej tygodniówce z RAW i SD na których rozegrane zostały wszystkie walki.


Szukam osoby/osób chętnych do stworzenia oraz prowadzenia PBF'u o tematyce Dragon Ball. Chętnych proszę na gg 24321302. Grafikę zapewniam ja.

Offline

#13 2011-09-02 21:17:29

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Kogo obchodzą statystyki? -.- Kamień zawinięty w sreberko po czekoladzie nie stanie się ani wartościowy, ani szczególnie popularny. Chciałbym tylko wiedzieć na jakich badaniach opierasz stwierdzenie zawarte we własnej sygnaturze, że to forum jest "najlepiej rozwijającym się PBF o wrestlingu w Polsce"? Czyżbym przeoczył takowe badania?

Offline

#14 2011-09-02 21:30:37

DrafiK
Użytkownik
Skąd: Nikąd
Dołączył: 2011-07-12
Liczba postów: 107
WWW

Odp: www.n-w-u.pun.pl

Na pewno najlepiej...
Wszystkie posty: 3522
Hyde Park: 1430 -.-

Najwięcej postów jest w HP, a chyba nie o to chodzi ?

Offline

#15 2011-09-02 22:15:21

Matthew
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-22
Liczba postów: 88

Odp: www.n-w-u.pun.pl

rezystor a znajdziesz mi inne forum o tej tematyce, które w 1,5 tyg zdobyło tylu graczy ? na którym rozgrywane są wszystkie walki na tygodniówkach ? na którym poziom walk i pisania segmentów jest tak wysoki ? jeśli tak to zmienię sygnaturę

DrafiK - wolny czas userzy przecież muszą gdzieś spędzać, a Hyde Park właśnie ku temu służy

Ostatnio edytowany przez Matthew (2011-09-02 22:17:50)


Szukam osoby/osób chętnych do stworzenia oraz prowadzenia PBF'u o tematyce Dragon Ball. Chętnych proszę na gg 24321302. Grafikę zapewniam ja.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pun - siedemmiracle - parafia-palcza - fakekontadatezone - a-p-w