Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 2011-01-10 21:39:38

Elian
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2009-08-20
Liczba postów: 1,379
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Od mojego ostatniego wpisu w tym wątku minęło sporo czasu.
Na forum nie zaszło zbyt wiele zmian - spowodowane jest to okresem świątecznym, w którym raczej nie miałem wiele czasu na prace przy forum, jednak w ostatnich dniach troszkę ruszyliśmy.

Niektórzy z Was zapewne zapoznali się ze tzw. JSMod'em mojego autorstwa - RollUpCategory v1.0. Od jego wydania minęło sporo czasu, jednak w bólach i męczarniach (głównie spowodowanych moim poświątecznym otępieniem) udało mi się w końcu zainstalować na forum najnowszą wersję skryptu oznaczoną numerem 1.1

Co w niej innego? Otóż "olinkowane" nazwy kategorii zastąpił przycisk znajdujący się z prawej strony belki. teraz skrypt jest widoczny, a nowi użytkownicy prędzej wpadną na to, że skrypt w ogóle istnieje na forum.

Więcej na temat skryptu dowiecie się gdy podam go do ogólnej wiadomości.

Offline

#32 2011-01-11 02:11:14

rakuraku
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2008-09-21
Liczba postów: 481
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Właśnie ostatnio miałem ocenić to forum, lecz mi się zapomniało, zrobię to teraz [sred])

Logo + (Proste, a zarazem piękne, ma w sobie to coś.)
Styl + (Pasuje do logo, do tematyki, ładnie przerobiony.)
Kategorie, działy + (Poukładane, wszystko jest w porządku.)
Regulamin + (Szukałem luki, lecz nie znalazłem, nie mam się do czego przyczepić [dblpt][slash] PS. Czy poprzednie wersje Regulaminu muszą być publikowane?)
Stopka + (Tabelka ładnie zrobiona, w porządku.)
Styl pisania postów + (Również w porządku, owszem, są ludzie, którzy piszą bądź jak, lecz to nie wina administracji [sred]) )
Recenzje + (Ładnie napisane, co prawda jest ich troszkę mało, przez co nie mam czasem co czytać (:D), ale i tak plusik.)
Statystyki + (Jak zawsze u mnie na końcu, nie muszę tego mówić, ale... Plus.)
Ten dział + (Bardzo przydatny dla początkowych twórców PBF, może mnie też się kiedyś przyda.)
No cóż, nie mam niestety co więcej oceniać, chętnie przedłużyłbym moją ocenę, ale to i tak nie ma sensu.

Ogólna Ocena: 10/10

Co poprawić/zmienić?
- Nic
- Nic
- Nic

Pozdrawiam,
NezaphiX.


jestemnatak.png

Offline

#33 2011-01-24 22:23:10

Reira
Użytkownik
Skąd: inąd
Dołączył: 2009-07-09
Liczba postów: 3,666
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Został wydany pierwszy, oficjalny numer gazety PBF Station - jak na razie ubogo, aczkolwiek wierzę, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni. Każdego chętnego do tekstowej współpracy przy gazecie zachęcam do kontaktu (podany na jej łamach).

Zapraszam na forum. ; )


5ysk6.png
Cytadela na FB | Cytadela na YT | Szukaj nas także na Cupsell'u!

Offline

#34 2011-02-23 10:19:14

Elian
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2009-08-20
Liczba postów: 1,379
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Jak niektórzy wiedzą (albo i nie) od pewnego czasu pracowaliśmy nad nową wersją serwisu.

Po ciężkich bojach ze skryptami i ich ustawieniem (nie jestem w tym najbieglejszy) udało nam się otworzyć nową stronę.
Pracujemy od teraz na skryptach Joomla 1.6 (portal) oraz MyBB 1.6 (forum).

Niestety nie mamy jeszcze gotowego stylu do serwisu - działamy aktualnie na stylu "roboczym", który będzie prosperował do czasu, gdy wykonamy ten oficjalny.

Od teraz nasz serwis nazywa się PBF Guild (link możecie znaleźć w mojej sygnaturce oraz na naszym dotychczasowym forum)

Pozdrawiam [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
teamsg - evogaming - alonerp - teczowe-motylki - serverparty