Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#16 2010-10-17 18:11:40

Iksker
Użytkownik
Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:
Dołączył: 2008-04-19
Liczba postów: 2,464
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

a może coś wiecej ;D

Offline

#17 2010-10-23 08:54:29

Elian
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2009-08-20
Liczba postów: 1,379
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Serwis rozwija się bardzo dobrze. Na chwilę obecną mamy ponad 50 użytkowników, a liczba postów rośnie co raz szybciej.

Dzisiaj odpaliłem oficjalną toplistę serwisu. Zachęcam administratorów gier PBF do współpracy z nią [dblpt])
Toplista jest jak najbardziej moderowana - gry nie spełniające określonych wymagań zwyczajnie nie będą w niej akceptowane. Wymagania podane są w oficjalnym regulaminie toplisty.

Toplista

Niedawno ogłosiliśmy także konkurs dla administratorów gier PBF. Nagrodą główną jest... Nie... Tu nie powiem. Lepiej sami zajrzyjcie do tematu konkursowego i zdecydujcie czy warto do nas dołączyć, by móc walczyć o pierwsze miejsce [dblpt])

KONKURS - naprawdę warto! [dblpt])

Zachęcam do aktywnej dyskusji na temat serwisu i jego postępów. Wszakże może on zostać jedną z wizytówek pun.pl, gdyż takich stron w sieci za wiele nie ma. [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Elian (2010-10-23 09:21:23)

Offline

#18 2010-10-24 15:04:00

Gomilo
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-23
Liczba postów: 102

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Tego na trzeba
10/10


Myślę na zrobieniem PBF'a o Afryce

Offline

#19 2010-10-24 15:44:30

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

@up
Nie potrafię nic zrozumieć z tej wypowiedzi. Może byś tak nauczył się pisać i uzasadnił swoją opinię?

Offline

#20 2010-10-27 17:14:58

Elian
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2009-08-20
Liczba postów: 1,379
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Z dnia na dzień serwis rozwija się co raz bardziej. W chwili obecnej mamy już prawie 60 użytkowników [dblpt])

W ostatnim czasie otworzyliśmy dział "Nakładki na style" - osoby, które widziały własne style Arhol'a informuję że to jest właśnie to [dblpt]) Pobieranie ich dozwolone jest tylko użytkownikom serwisu. Chcesz którąś mieć - zarejestruj się.
Toplista też ruszyła - pojawiły się na niej pierwsze PBFy. Jak bozia da to zbierzemy tam jedne z najlepszych gier, ale póki co musi nam wystarczyć to co się zgłasza (dopiero za jakiś czas zacznie się odsiew na topliście)

Powoli wprowadzane są także grupy użytkowników - pozwoli to nowym osobom rozeznać się który użytkownik jest dobry w temacie, który je najbardziej interesuje. Za kilka dni powinny one być gotowe w 100% [dblpt])

Zachęcam w dalszym ciągu do zarejestrowania się i udziału w konkursie, gdyż nagroda jest warta tych kilku chwil spędzonych na pisaniu pracy konkursowej [dblpt])

Myślę, że jest co skomentować [dblpt]) Zapraszam do dyskusji [dblpt])

Offline

#21 2010-10-27 18:00:56

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Proponuje umieszczenie wszystkich kodów CSS do ogłoszenia (skróci to minimalnie czas ładowania się kodu) oraz wrzucenia ich do jednego znacznika style[sred])

Offline

#22 2010-10-30 21:04:01

Elian
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2009-08-20
Liczba postów: 1,379
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Jeżeli chodzi o kody CSS to powoli porządkuję sprawę. Jest już lepiej, ale wystąpiły małe problemy z nimi - jak tylko znajdę trochę więcej czasu, to zamknę tą sprawę [dblpt]) Dzięki Rudik [dblpt])

W serwisie dodaliśmy oceny graficzne. Od teraz w każdej nowej recenzji oprócz słownego omówienia gry i rozdaniu punktów za różne elementy gry, będzie umieszczana także grafika wskazująca na ocenę. Oto jak będą one wyglądać:

2_1288357761.png2_1288357647.png

Autorem grafik ocen jest Reira, za co jej jeszcze raz serdecznie dziękuję [dblpt])

Konkurs nadal trwa. Nagroda jaką jest zamieszczenie buttona gry na Zakonie Światła chyba nie jest wystarczającą zachętą do napisania tych paru akapitów opowiadania - do tej pory nie wpłynęła żadna praca, a szkoda, bo nagroda jest dosyć dobrą reklamą gry oraz zwiększa wartość strony dla wyszukiwarek...
Mam jednak nadzieję, że w końcu ktoś się skusi i napisze pracę konkursową. Jeszcze raz zamieszczam link do wątku konkursowego:

KONKURS

Ostatnio edytowany przez Elian (2010-10-30 21:04:40)

Offline

#23 2010-10-31 13:18:48

Asamoto
Użytkownik
Skąd: mam to wiedzieć?
Dołączył: 2009-12-15
Liczba postów: 352

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Elian ja napisałbym pracę, ale na razie nie mam ani strony WWW ani żadnego PBF'a.


5.png

Offline

#24 2010-10-31 16:00:51

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

W takim razie nagroda poczeka na Ciebie, aż będziesz miał. Możesz też zawsze odstąpić komuś swoją reklamę.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#25 2010-11-03 22:47:13

Deloran
Użytkownik
Dołączył: 2009-11-20
Liczba postów: 161

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

hej hej kup se klej
tum dum dum tym tyk ty ry ry ry ry ry ry
ewribody łoraj pole
tum dum dum tym tyk ty ry ry ry ry ry ry tik tari rari rum rum
na traktore oraj pole
ewribady pomarańcze kur** stoją a ja tańcze

Offline

#26 2010-12-11 10:38:42

Elian
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2009-08-20
Liczba postów: 1,379
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Po kilku tygodnia rozmów z potencjalnymi kandydatami do redakcji, udało nam się wydać pierwszy, specjalny numer oficjalnej e-gazety naszego forum. Chcemy w ten sposób dotrzeć do jak największej liczby osób, gdyż dołożymy wszelkich starań, by chociaż gazeta stała się rozpoznawalna na innych serwisach internetowych.

Póki co jest skromnie - mamy kilka artykułów, ale myślę, że z biegiem czasu czasopismo stanie się obszerniejsze i bardziej profesjonalne [dblpt])

Zachęcam do wejścia na nasze forum, pobrania numeru, rejestracji i skomentowania go [dblpt])

www.pbfy.pun.pl

Pozdrawiam [dblpt])

PS
tomku czy mógłbyś usunąć ten totalny offtop powyżej?

Ostatnio edytowany przez Elian (2010-12-11 10:39:41)

Offline

#27 2010-12-11 20:02:47

Vincenzo
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-19
Liczba postów: 111

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Mam sugestię, aby ocena 1/10, nie była w złotym medalu. [sred]) W końcu ktoś nie zasłużył.


userbarzr.jpg Uwolnić Gurlox'a!

Offline

#28 2010-12-12 10:44:34

iki
Użytkownik
Skąd: Las Asharon
Dołączył: 2008-09-13
Liczba postów: 1,721
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Przeczytałem pierwsze wydanie gazety, naprawdę, pomysł jak i treść jest super!

Offline

#29 2010-12-18 16:03:55

Elian
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2009-08-20
Liczba postów: 1,379
WWW

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Dzięki iki, za dobre słowo [dblpt])
Vincenzo - to jest tylko wygląd graficzny oceny. Każdy chyba rozumie, że 1/10 to słabo? ^^

Strona się rozwija, dlatego postanowiłem rozpocząć coś w rodzaju "ekspansji" na inne portale - zaczynamy poszukiwać stron partnerskich, które będą nas wspomagać na różnych polach w zamian za reklamę w gazecie, forum itd.

Pierwszym z nich jest strona Bestiarium.pl - Encyklopedia Potworów, która będzie pomagać nam redagować artykuły związane z wszelakimi kreaturami występującymi w grach.
Jest to bardzo dobry partner zważywszy na to, że w ciągu jednego dnia mają około 800 unikatowych wejść (tak bynajmniej wynika z ich statystyk), a także sporą ilość opisów różnorakich stworzeń.

s7481s6o3bs6oxrograb.jpg

Pora podsumować troszkę pierwsze wydanie PBF Station.
Numer ten został wypuszczony na światło dzienne troszkę ponad 6 dni temu. W tym czasie został pobrany 52 razy co jest dosyć obiecującym wynikiem.
Wyciągnęliśmy sporo wniosków i następne wydanie będzie z pewnością o niebo lepsze, jednak przyjdzie Wam na nie poczekać do 10 stycznia przyszłego roku [dblpt])

Dodam również, że forum dorobiło się własnego banera wykonanego przez naszego zaufanego grafika - Reirze, bez której byśmy wyglądali goło i niekoniecznie wesoło...

2_1292604323.gif

Mam nadzieję, że forum nabierze jeszcze większego rozpędu i już niedługo będziemy mogli pochwalić się jeszcze lepszymi statystykami. Póki co jest dobrze, ale czemu nie mogłoby być jeszcze lepiej? [dblpt])

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia naszego forum, a następnie dodania tutaj komentarza [sred])

Twoje Centrum PBF

Ostatnio edytowany przez Elian (2010-12-18 16:07:01)

Offline

#30 2011-01-10 21:26:00

KarolSun
Użytkownik
Dołączył: 2009-11-23
Liczba postów: 166

Odp: www.pbfy.pun.pl - Twoje Centrum PBF

Odświeżam na prośbe Administratora [sred]) .


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sithside - teamsg - permenia - alonerp - rainrp