Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2010-07-30 21:18:00

KamaŚ
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-21
Liczba postów: 97

Shinigami- gra tekstowa Bleach

Witam!
Właśnie dziś po dwóch latach (forum założyliśmy z bratem w 2008) otwieram ukończone (bądź nie) forum, a właściwie PBF bazujący na mandze i anime Bleach.
W grze wcielamy się w postać skromnego Shinigami, który poprzez treningi i doświadczenie zdobyte na misjach chce stać się najlepszym w Seireitei i zostać kapitanem jednego z trzynastu oddziałów. Na swej drodze spotka dziesiątki, albo nawet setki Hollowów, Menosów i Arrancarów.
Można wcielić się tylko w rolę Shinigami.
Według mnie wielkim atutem gry jest brak ograniczeń liczbowych i skrupulatnego notowania każdego treningu, bądź misji. Jedynymi liczbami w grze są punkty życia, reiatsu i pieniądze. Nie ma żadnych atrybutów, ani specjalnych ubrań, lub rzeczy dodających reiatsu, bądź punkty życia. Gra polega tylko na inteligencji graczy i ich umiejętności pisania.

A teraz.. Większość z Was zwraca uwagę na wygląd strony. U mnie nie ma wyglądu... PBF stworzyłem tylko i wyłącznie dla zabawy, a nie dla uznania grafiki czy też innych mało ważnych spraw. Posty mogą być przestarzałe (prawie wszystkie pisane 2 lata temu), ale i w niektóre mogą wdać się w pomyłki, gdyż brat kopiował je ze swojego poprzedniego PBF'a, który nie wypalił.

Wychodzi na to, że nawet jeśli za oprawę graficzną dacie mi 1/10 to i tak mnie to nie ruszy, bo nie taka jest rola tego PBF'a ;]

Link: http://www.shinigami.pun.pl/forums.php

Konto Testowe!
Nick: test
Hasło: test

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
KamaŚ

Ostatnio edytowany przez KamaŚ (2010-07-30 21:48:14)

Offline

#2 2010-07-30 21:22:36

YrolX
Użytkownik
Skąd: wziął się pun?
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 855

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Pytanie trochę odbiegające od tematu. Przez dwa lata tworzyliście forum?


Ostatnio edytowany przez YrolX (Jutro 20:29:64)

PBF powstaje : )
96%

Offline

#3 2010-07-30 21:25:03

KamaŚ
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-21
Liczba postów: 97

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Otóż nie! Pewnie Cię zadziwię, bo przecież forum wygląda tak okazale ;P
Forum było tworzone przez jakiś czas w 2008, ale zostało porzucone. Co ciekawe, przez te dwa lata nadal rejestrowali się nowi użytkownicy i w 2010 było ich około 50.
Teraz wróciłem do forum i chce je postawić na nogi ;]

Offline

#4 2010-07-30 21:27:17

jumper214
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-22
Liczba postów: 1,069

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Mi się forum nie podoba. Nie lubie ograniczonej możliwości wyboru, jak w tym przypadku możliwość jednej klasy shinigami. Ileż można grać jedną klasą? Bleach to nie są sami Shinigami, ja bym zaczął grać gdyby było można wcielić sie we wszystkie klasy/rasy (jak zwał tak zwał), a nie jedną. Forum również odpada pod względem graficznym, jest mało kategorii, chyba że więcej nie jest udostępnione dla gości.

Jeszcze oczywiście przyczepie się do 1 pkt regulaminu:
"Admin ma zawsze racje" - jak zwykle, jakby inaczej  BZDURA TOTALNA

Nie ma żadnych lokacji poza I oddziałem.

Offline

#5 2010-07-30 21:31:05

KamaŚ
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-21
Liczba postów: 97

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

@jumper214
Tak to jest jak się nie czyta za dokładnie... W ogłoszeniach jest napisane "Aby zobaczyć pełną zawartość forum należy się zarejestrować", więc nie widzę problemu...
Ograniczenie zostało wprowadzone, gdyż na poprzednim forum to nie wypaliło. Nie pamiętam jaki był dokładny powód, bo to było dwa lata temu, ale zapewne gracze się miedzy sobą kłócili.
Regulamin był pisany dwa lata temu i mam zamiar to zmienić ;]
Szata graficzna= dziękuję [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez KamaŚ (2010-07-30 21:32:00)

Offline

#6 2010-07-30 21:33:50

jumper214
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-22
Liczba postów: 1,069

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Co nie zmienia mojej oceny, nie będe się rejestrował tylko po to by zobaczyć Forum. Jeżeli prosisz o oceny to udostępnij forum dla gości.
Inaczej będą oceny jakie będą. Łaskawie to zrób.

@Down
Nie to nie, wątpie by ktoś sie rejestrował tylko po to by ocenić takie forum.
I ładny PedoBear jako Avatar

Ostatnio edytowany przez jumper214 (2010-07-30 21:41:36)

Offline

#7 2010-07-30 21:35:42

KamaŚ
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-21
Liczba postów: 97

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Skoro forum Ci się nie podoba to ok. Proszę jednak nie mówić co mam robić, gdyż może chcę, aby forum pozostało ukryte. Dziękuję.

Edit:
@up
Dziękować ;]

Ostatnio edytowany przez KamaŚ (2010-07-30 21:49:07)

Offline

#8 2010-07-30 21:38:35

YrolX
Użytkownik
Skąd: wziął się pun?
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 855

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Jak można oceniać szatę graficzną, skoro szczerze mówiąc ja widzę tam tylko logo. Do treści nie zaglądam bo osobiście to czytałem Bleach'a dwa lata temu, 20 chapterów ; p. Ale moim zdaniem, pierwszy błąd jaki popełniłeś, to jest niezaktualizowanie forum, 2 lata to długi okres, w Bleachu podejrzewam że się sporo zmieniło, no chyba że dotyczy to tylko regulaminu. jumper214 ma trochę racji, ograniczone prawo wyboru jest sporym minusem, bo na wszystko jest sposób. Wracając jeszcze do tematu szaty graficznej, to jednak z obrazkami powiem Ci że byłoby ładniej, no ale to tylko moje spostrzeżenia. Pamiętaj, na wszystko jest sposób, i mam nadzieję że pomyślisz nad konserwacją, i zaktualizowaniem forum.

Edit:

No jeśli już mają takie problemy z tym oglądaniem forum, spróbuj naszego ( Mojego i Dania ) sposobu na zrobienie konta testowego, na które każdy może wejść bez zbędnej rejestracji, wystarczy tylko prosty nick i hasło.

Ostatnio edytowany przez YrolX (2010-07-30 21:40:13)


Ostatnio edytowany przez YrolX (Jutro 20:29:64)

PBF powstaje : )
96%

Offline

#9 2010-07-30 21:43:51

KamaŚ
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-21
Liczba postów: 97

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Właśnie! Wiele się zmieniło, ale ja jestem leniuszkiem, więc może postaram się coś zmienić ;] Ostatnio dodawałem kilka nowych technik, bo zdawało mi się, że jest ich za mało. To jedyna większa zmiana od dwóch lat. Aktualizacje może przeprowadzę, gdyż doszedł do mnie nowy człowiek. Może razem uda nam się to podnieść. Co do zróżnicowania ras muszę jeszcze pomyśleć, ale jeśli tak to zostanie dodana tylko jedna (źli puści ;p)
Szata graficzna.. Jedyne co potrafię zrobić z grafiki to takie małe tandetne obrazeczki w mojej sygnaturce ;P
Dziękuję!

Offline

#10 2010-07-30 21:48:49

jumper214
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-22
Liczba postów: 1,069

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Jakbyś zapomniał to co chcesz dodać czyli tzw. "źli puści" (dobry nie pamiętam) to Gillianie, Adjuchas, Vasto Lorde to są puści, Zarówno Arrancar jak Vizard to po części puści, więc dodając pustych powinieneś dodać wszystko.

Offline

#11 2010-07-30 21:53:12

KamaŚ
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-21
Liczba postów: 97

Odp: Shinigami- gra tekstowa Bleach

Z pustych prawdopodobnie dodam wszystko oprócz Gillianów (za słabi) i Vizardów (o nich może pomyśle potem) droga rozwoju będzie taka:
Pusty---> Adjuchas ---> Vasto Lord
Arrancarem będzie można zostać od poziomu Adjuchasa i aby to zrobić będzie trzeba przejsc specjalny trening czy coś takiego ;]

PS: "źli puści" jako, że Shinigami są dobrzy, a Hollowy będą tymi złymi...

Ostatnio edytowany przez KamaŚ (2010-07-30 21:53:59)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
psw - pun - parafia-palcza - bichonfrisegamma - fakekontadatezone